Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Am gresit in Registru special, pot taia si scrie in acelasi patrat corect? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Am gresit in Registru special, pot taia si scrie in acelasi patrat corect?


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 solo___

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 10 February 2013 - 09:07 PM

Mi s-a ars memoria fiscala la casa de marcat si pentru a continua vanzarile pana luni am scris in Registrul special al casei de marcat (carticica alba).Am facut o greseala in Registrul special si nu stiu ce as putea face. Problema este ca nu mai am loc sa modific, as putea doar taia si scrie corecta in acelasi patratel (specificatii) dar fara alte explicatii. Din cate am citit in lege nu este voie la stersaturi,se admite taierea? Maine ar trebuie sa ma duc cu casa de marcat la fisc. Va multumesc!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL