Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Aptitudini 2013 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


- - - - -

Aptitudini 2013

42 replies to this topic

#41 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 November 2013 - 11:02 AM

Vezi postareaannggy, la 24 November 2013 - 05:34 PM, a spus:

Multumesc Otilia Alupei daca ma ajuti cu spatiu sa postez variantele de la audit,evaluare si deontologie pentru colegii care vor sustine in viitor examenul,mentionez ca aceste materiale in varianta pe care le am eu acum, nu sunt sub protectia legii drepturilor de autor, pur si simplu le-am adunat si eu de la cursuri , de pe diverse forum-uri postate de colegii nostrii.

ok !
am cerut, deja, spatiu suplimentar de atasamente pt tine ! :smile: in general, alocarea asta se rezolva destul de repede ... asa ca de maine poti incerca sa atasezi din nou.
daca se face mai devreme si ma anunta, te anunt si eu pe tine, aici !

ms frumos pt ajutor.



#42 annggy

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 27 November 2013 - 05:02 PM

Am incercat sa atasez fisiere, inca nu am spatiu,...




#43 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 November 2013 - 05:17 PM

ufff.... imi pare rau ! :sad:

o sa insist ... altceva nu am ce face, din pacate !






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL