Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
adresa anaf : analiza de risc - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


adresa anaf : analiza de risc


24 replies to this topic

#21 anca f.

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 October 2013 - 09:57 AM

si eu am primit aceasta faimoasa scrisoare.si sa va spun drept ca scopul de a crea panica e garantat.la citirea scrisorii m-a cam luat cu tremurici,chiar daca stiu ca sunt cu platile la zi,declaratiile la fel depuse la timp,dar numai ideea de ati veni pe cap niste oameni si a te lua la bani marunti nu e tocmai placut.chiar daca esti curat ei merg pe ideea intimidarii orice ar fi.nu stiu de care neconcordante intre ce declaram noi si ce detin ei vorbesc, atata timp cat baza lor de data e in functie de ce declara fiecare in parte.



#22 monica 41

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 October 2013 - 12:40 PM

Si eu am primit o astfel de instiintare si nu stiu despre ce este vorba.




#23 NEDEFINIT

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 October 2013 - 02:35 PM

Buna, sunt din Pitesti si am primit si eu aceeasi adresa si am intrat in panica deoarece am avut control de fond in aprilie 2013 si nu am datorii in prezent.
Credeti ca vor face din nou control?
M-am linistit cand am intrat pe forum si am vazut ca este ceva la cam la modul general.
O zi buna tuturor!
Este prima data cand atasez un mesaj, sper sa fi procedat corect.



#24 simona_ght

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 93 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 22 October 2013 - 04:19 PM

Am gasit acest articol....


http://www.realitate...campaign=trkweb



#25 devplayer

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 30 October 2013 - 12:05 PM

si eu am primit o astfel de instiintare, dar si eu , cel putin dupa stiinta mea, sunt cu platile la zi, am si un certificat proaspat cu 0 datorii, deci nu stiu de ce l-am primit. sper sa fie , cum ziceti si voi, doar 'bau-bau'






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL