Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Proiect practica - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Proiect practica


1 reply to this topic

#1 Stefania M

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 26 June 2014 - 09:51 AM

Buna ziua !

In cadrul proiectului de practica se cer 10 operatiuni referitoare la plusuri si minusuri la inventariere, regularizarea provizioanelor, ajustari pentru depreciere sau pierdere de valoare, cheltuieli si venituri inregistrate in avans si diferente de curs valutar.

Ma poate ajuta cineva cu exemple ?

Mentionez ca domeniul de activitate al societatii este Scoala de soferi(pilotaj).



#2 Stefania97

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 18 June 2018 - 07:06 PM

Buna ziua! sunt studenta la Iasi si am nevoie de un exemplu de proiect pentru practica anul 2 CIG ID.
Daca ma poate ajuta cineva , rog sa ma contacteze la adresa de e-mail: .............@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 19 June 2018 - 10:29 AM
eliminare adresa privata de e-mail. Citeste regulamentul !!







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL