Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
program WinMentor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


program WinMentor


2 replies to this topic

#1 Cristina Viasu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 22 August 2014 - 06:28 AM

Buna ziua am o firma de prestari servicii care a acizitionat o motocoasa si 2 sticle de ulei dar din greseala am trecut 3 sticle de ulei....insa nu mai pot reveni in luna din urma...cum pot indrepta aceasta greseala...mentionez ca lucrez in mentor.Va multumesc.



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 August 2014 - 10:28 AM

contabil vorbind, trebuie sa faci o operatiune simpla de stornare prin care sa corectezi eroarea de inreg. produsa.
nu e nimic grav, nu te ingrijora ! a gresi e omeneste ... :smile: se mai intampla, nu suntem roboti...
daca vrei sa stii cum operezi in Mentor, atunci o sa mut mesajele la topicul de la "Programe de contabilitate", poate iti raspunde punctual cineva care se pricepe sa lucreze cu acest soft, da ? :smile:




#3 Ceza83

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 31 August 2015 - 02:41 PM

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns este destul de urgent.
Am inceput sa folosesc mentorul din luna februarie. Am preluat produsele de pe stocul vechi si intre timp am adaugat si alte produse (ca si faturi de intrare). Trebuie sa facturez la un client un pachet dar de pe stoc sa scad mai multe produse (Ex: Client sa apare pachet reactivi - 1 buc iar de pe stoc sa scad 10 produse) Imi puteti spune va rog daca se poate?

Multumesc anticipat!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL