Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Participi la intalnirea din 9 iulie ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Participi la intalnirea din 9 iulie ?

164 replies to this topic

Poll: Participi la intalnirea din 9 iulie - (87 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza

#21 Anig

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 24 June 2005 - 06:45 PM

Eu as veni cu multa placere dar, sincer, sunt nou venita pe site, ma primiti?! Adica, ma gandesc ca voi va cunoasteti de mult, aveti subiecte comune...In fine, ar fi o altfel de sambata in orice caz!



#22 Viena

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Interests:profesionale

Postat 24 June 2005 - 06:45 PM

Imi pare rau ca nu pot sa vin, dar sper, ca vor fi si alte ocazii cand ne vom intalni. Din judetul Arad, eu va doresc schimburi de pareri(idei...etc) cat mai variate si distractie placuta.
Viena




#23 cruceruniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 123 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 24 June 2005 - 07:23 PM

As dori sa vin si eu. Desi nu am postat mesaje, v-am urmarit adesea si va felicit pentru initiativa aceasta. Nu am retinut daca exista vreo regula privind persoanele acceptate la aceasta intalnire, am sa va mai urmaresc pana pe 9 iulie.
Toate cele bune!



#24 nedu gabriela

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:constanta
  • Interests:noutati

Postat 24 June 2005 - 07:33 PM

ALUPEI OTILIA a spus:

Bine ar fi sa fim punctuali cu totii, ne scutim de eventuale probleme de sincronizare...
Gara de Nord mi se pare un spatiu destul de larg, punctul de intalnire poate fi confundat... Si daca ne dam intalnire unde nu se poate confunda, de ex. la linia 8 si chiar la ora de intalnire vine vre-un tren, ne mai intalnim joi dupa Miercurea-Ciuc! Ce facem, stam cu pancarda pe care sa scrie 'forum' sa ne intrebe aia p-acolo ce forum...daca suntem in greva, eventual... In plus, ca sa ajungi in zona Baneasa cu RATB-ul e cam incomod fiindca este o singura linie de autobuz pe care se circula destul de greu. Si sa se urce 30 oameni sau mai multi intr-un autobuz, de-odata, e problematic, autobuzul poate fi destul de aglomerat si ne putem pierde unii de altii. Apoi, cei care vin cu masina din provincie ar veni la gara ca sa aiba de unde se intoarce.
In fata aeroportului Baneasa, langa chioscul de bilete, unde am propus eu, chiar n-ai ce sa confunzi si e loc destul fara sa incomodam traficul de persoane. Apoi, celor 'motorizati' le va fi mai usor sa ajunga. Se poate parca in apropriere, pe o straduta laturalnica.  
De acolo pana la locatie e relativ putin de mers cu masina, ne putem lua unii dupa altii si ajungem 'in sir indian'. E adevarat ca cei care vin cu trenul ar trebui tot acel autobuz sa-l ia, daca opteaza pt. mijl. de transport in comun; daca vin cu un taxi e super simplu si nici prea departe nu e.
Stati sa mergem la locatie si vom afla ce mai circula in zona, apoi va spunem ce alte variante mai sunt.




#25 ABC

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Gender:Not Telling
  • Location:Bucuresti
  • Interests:management financiar, contabilitate manageriala,
    analize, bugete, controlling

Postat 24 June 2005 - 10:05 PM

Pentru stabilirea unui profil cat mai clar al evenimentului propus pentru data de 9 iulie, cred ca ar fi necesare urmatoarele informatii generale :

Evenimentul: intalnirea membrilor conta.ro
Data propusa: 9 iulie
Locatia: (adresa exacta)
Puncte de reper:
Mijloace de transport :

Ora de incepere :
Durata evenimentului :
Persoana de contact :
Modalitati de contactare :

As dori sa cunosc care este obiectivul evenimentului: este o intalnire informala pentru a ne cunoaste mai bine sau este o intalnire cu un obiectiv prestabilit, adica exista o agenda a evenimentului prin care se urmareste discutarea unor probleme profesionale ?

Nota: in lunile iulie-august, in week-end-uri, sunt organizate si cursurile de auditori financiari, iar acest lucru s-ar putea sa fie in detrimentul intalnirii din data de 9 iulie.

Sunt alaturi de voi !
ABC



#26 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 June 2005 - 12:59 AM

Anig a spus:

Eu as veni cu multa placere dar, sincer, sunt nou venita pe site, ma primiti?! Adica, ma gandesc ca voi va cunoasteti de mult, aveti subiecte comune...In fine, ar fi o altfel de sambata in orice caz!

Cu cea mai mare placere!!! :P

Dragilor, oricare dintre noi e binevenit. NU exista nici un "filtru", pt. D-zeu, ce va trece prin minte? Toata lumea e la fel de importanta! :)
Mai sunt 2 saptamani pana atunci, fiti siguri ca veti avea toate informatiile necesare.
Gata, se face !!! Ati vrut intalnire, va fi intalnire! Ne vom ocupa sa asiguram conditii cat mai bune de desfasurare. Speram ca totul sa iasa cat mai bine.
Intalnirea este informala, de drag, sa ne cunoastem! Vrem sa ne distram, sa ne fie bine in cele cateva ore cat vom fi impreuna si pt. asta ne straduim. Eu-una, particip pt. prima oara la organizarea unui astfel de eveniment, nu c-ar fi marea-cu-sarea, dar chiar ma straduiesc. Cat despre Alex, el e bagat pana peste cap si, oricum, o cloceste de ceva timp. El a fost cel care a pus serios problema unei intalniri inca de acum cateva luni. La vremea aceea, vroiam sa facem ceva academic, insa voi ati fost cei care ati hotarat, pana la urma.
Sa va spun un secret: are si o surpriza!!!
Rugamintea noastra cea mai mare este sa va hotarati cat mai repede daca veniti, ca sa stim, orientativ, pt. cate persoane sa facem aranjamentele. Sunt necesare niste estimari, ca sa nu avem surprize neplacute fiindca nu e vorba de o masa de 4 persoane.
ORICE SUGESTII SI DORINTI SUNT FOARTE BINEVENITE CACI NE VOR AJUTA SA NE FACEM INTALNIREA PE GUSTUL TUTUROR.

Sa v-auzim !!! :P



#27 olga

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Gender:Female

Postat 25 June 2005 - 09:29 AM

da pentru intalnire,daca este pentru toti membrii,desigur pe net.sau nu?



#28 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 June 2005 - 02:54 PM

olga a spus:

da pentru intalnire,daca este pentru toti membrii,desigur pe net.sau nu?
Am zis, Olguta, in mesajul de mai sus.

[b]Atentie:



#29 theolumi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 76 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 25 June 2005 - 04:32 PM

vin si eu, theolumi.



#30 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 June 2005 - 08:04 PM

[quote=Andreea`]eu vin..[u]chiar dc e sa stau doar 10 minute [/u]

incep sa cred ca trebuie sa-mi pun ambitia si chiar sa stau 10 minute :evil: :evil: :evil:



#31 Orbu Tatiana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 105 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:galati

Postat 25 June 2005 - 11:04 PM

incerc sa vin si eu, chiar daca sunt din galati. felicitari celor care au avut ideea - alex, otilia!!
tatiana



#32 tchibos

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 154 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 26 June 2005 - 08:27 PM

[quote=Andreea`][quote=Andreea`]eu vin..[u]chiar dc e sa stau doar 10 minute [/u]

incep sa cred ca trebuie sa-mi pun ambitia si chiar sa stau 10 minute :evil: :evil: :evil:[/quote]

fii rea :P sa-ti pui ambitia si sa stai 9 minute asa ca sa le arati tu lor



#33 cpavelescu2004

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Contabilitate

Postat 26 June 2005 - 09:26 PM

Vreau si eu sa vin. Chiar daca sunt novice in meserie vreau sa va cunosc, caci sunteti extraordinari. Astept detalii. :oops:



#34 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 June 2005 - 10:10 PM

Orbu Tatiana a spus:

felicitari celor care au avut ideea - alex, otilia!!

Multumim mult de aprecieri ! Dupa cum stiti si se poate vedea din mesajele mai vechi, ideea unei intalniri nu e deloc noua. Alex si cu mine o avem in discutie de mai mult timp. Voi sunteti cei care ati grabit lucrurile manifestandu-va interesul pt. asta odata cu invitatiile lansate de LEXUS si Iustin (apropos, unde au disparut baietii astia?), care au avut si cate o locatie aleasa, apoi de Andreea. De fapt, voua vi se cuvin felicitarile, noi, Alex si cu mine, nu facem decat sa creem conditii cat putem mai bune pt. a implini acesta dorinta mai veche a noastra. :P



#35 Iustin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 26 June 2005 - 11:51 PM

Dupa mine, convenabil la toate lumile ar fi Piata Presei, langa vaca din fata parcarii. Vizibil, ai unde sa opresti masina si e greu de ratat indiferent de unde vii. Plus ca-i aproape de Herastrau.

Ora?



#36 aNgelica pop

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 716 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BAIA MARE
  • Interests:temei legal

Postat 27 June 2005 - 08:24 AM

:Dsorry....voi fi cu voi doar cu gandul....



#37 Goia Mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 27 June 2005 - 10:20 AM

sa stiti ca vin si eu, vreau tare mult sa va cunosc ,numai sa anuntati din timp locatia .



#38 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 June 2005 - 10:24 AM

Bun! Dar cei care vin fara masina?
Cei care vin din tara cu trenul sau microbuzul?



#39 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 June 2005 - 12:32 PM

conta_ro a spus:

O sa fac o harta si o sa fie o persoana de contact
o sa pun harta online.

Alex

Mai sunt Aprox. 2 saptamani ! Aveti putzintica rabdare !



#40 PUFUCA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 142 Postari:
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:PERFORMANTA

Postat 27 June 2005 - 03:31 PM

Vin si eu!PUFUCA






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL