Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Participi la intalnirea din 9 iulie ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


Participi la intalnirea din 9 iulie ?

164 replies to this topic

Poll: Participi la intalnirea din 9 iulie - (87 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza

#41 Ionita Ioana Cecilia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 28 Postari:
  • Location:Brasov

Postat 27 June 2005 - 08:07 PM

Daca as fi paranoica as zice ca-mi faceti mie in ciuda intalnindu-va atat de repede .Eu sunt noua si in aceasta activitate si pe forum dar o intalnire cu voi m-ar fi ajutat enorm pe plan psihic ,tinand cont ca in momentul de fata am impresia ca sunt pe un drum gresit.
Eu as fi vrut din toata inima dar fetita mea de 3 saptamani ,Ana Maria, nu este de acord cu mine .
Poate la urmatoarea intalnire o voi convinge si pe ea.
IOANA CECILIA



#42 LuizaM

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 762 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Contabilitate-fiscalitate

Postat 27 June 2005 - 08:18 PM

SA ITI TRAIASCA SI SA FIE SANATOASA

Puterea observatiei clare este denumita cinism de cei care nu o poseda



#43 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 June 2005 - 08:35 PM

LuizaM a spus:

SA ITI TRAIASCA SI SA FIE SANATOASA

Subscriu din toata inima !!! :P

Poate o lasi cu cineva cateva ore, nu merge... ?! Te-ai gandit si tu, sunt sigura...



#44 cpavelescu2004

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Contabilitate

Postat 27 June 2005 - 09:52 PM

Ionita Ioana Cecilia a spus:

Daca as fi paranoica as zice ca-mi faceti mie in ciuda intalnindu-va atat de repede .Eu sunt noua si in aceasta activitate si pe forum dar o intalnire cu voi m-ar fi ajutat enorm pe plan psihic ,tinand cont ca in momentul de fata am impresia ca sunt pe un drum gresit.
Eu as fi vrut din toata inima dar fetita mea de 3 saptamani ,Ana Maria, nu este de acord cu mine .
Poate la urmatoarea intalnire o voi convinge si pe ea.

Daca e frumos afara si daca vi cu masina, poate o iei si pe ea ( a, sa-ti traiasca, sa te bucuri de ea)



#45 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 June 2005 - 10:24 PM

Dragilor, la locatia de langa lac e nunta pe 9 iulie. Daca nu e vreme frumoasa sa ne scoata mesele pe iarba, nu are unde ne tzine pe toti.
O alta varianta (aceea de interior) este pizzeria de la podul Baneasa. E destul de mare si draguta; maine ma duc sa vad daca ne poate primi pe toti 30, de-odata, fara probleme. Asta ca sa avem spatele acoperit. Eu vreau rau de tot sa mergem acolo unde v-am zis, la lac, e super frumos !!! Dar daca ploua, n-are decat umbrele sa ne dea, ca in interiorul restaurantului si pe terasa acoperita va fi nunta aia, off... era de asteptat !
Mai vorbim, sa vedem ce se mai poate face acolo... Daca nu ne poate prelua deloc in caz de ploaie, mergem la o pizza, vreti? e tot pe langa lac, exact dupa pod, primul bloc pe dreapta, pe locul unei gradini a unui fost restaurant... Au acoperit o parte a gradinii si au facut pizzerie... preturi civilizate ! 100 si ceva de mii o pizza...
Daca as putea, as trata cu sefu' cel mare pt. o vreme frumoasa, sa putem merge la lac. Sa dea D-zeu sa vedeti ca am avut dreptate sa ma agit pt. locatia aia... Acolo + in aceasta perioada, aranjamentele depind si de vreme... Care mai aveti "pile" pe la EL, poate mai puneti o vorba buna, ca pe mine cu greu ma asculta, nu prea sunt cuminte, ce sa fac... :oops:



#46 Guest__*

  • Guests

Postat 27 June 2005 - 11:25 PM

:shock:



#47 theolumi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 76 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 28 June 2005 - 07:10 AM

La faza cu Pilele la Sefu' cel mare.... incerc si eu o rugaminte pentru terasa... :D

cati suntem pana acum la intalnire? cate femei si cati barbati?

si inca o intrebare, si sa nu radeti de mine: cine a avut initiativa acestui site, care ajuta destui de multi oameni? oamenii acestia nu au nevoie de ceva bani ca sa intretina acest site? ca eu pricep ca sunt oameni plini de bunavointa, dar poate ca mai apar probleme, si poate ca este nevoie si de o suma , oarecare. nu ma dau banii afara din casa, dar la chestia asta m-as baga. ia explicati-mi si mie, va rog... o initiativa buna trebuie sa ramana in viata!!! http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif



#48 danL

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 689 Postari:
  • Location:CONTAdava

Postat 28 June 2005 - 07:33 AM

ALUPEI OTILIA a spus:

daca ne poate primi pe toti 30, de-odata, fara probleme
Olimpia, atentie! 30 sunt azi, cand mai sunt peste zece zile pana la eveniment...



#49 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 08:08 AM

danL a spus:

[Olimpia, atentie! ..........

Cine e Olimpia ???
Mielutuuuuu'... :lol: :lol:



#50 silvia stanciu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 247 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 10:04 AM

Cred ca a vrut sa scrie Otilia. Calculati pentru inca o persoana in plus.



#51 danL

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 689 Postari:
  • Location:CONTAdava

Postat 28 June 2005 - 10:30 AM

ALUPEI OTILIA a spus:

danL a spus:

[Olimpia, atentie! ..........

Cine e Olimpia ???
Mielutuuuuu'... :lol: :lol:

scuze.... :D :D :D



#52 dmldone

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 262 Postari:
  • Location:Tg-Jiu
  • Interests:contabilitate

Postat 28 June 2005 - 02:02 PM

ca lumea ideea. dar pana in bucuresti e mult. oricum va urez distractie placuta.



#53 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 04:49 PM

Dragilor, am vorbit la locatia aia frumoasa si ne ia, cu amendamentul ca daca da vre-o ploicica, vom sta sub umbrelele montate deja, pt. orice eventualitate.
Ne-am gandit (cu patroana de acolo = Roxana) sa facem un meniu rece, fiindca la unul a la carte e greu de tinut socoteala ce si cat a mancat fiecare si nici ea n-are timp de asa ceva la cat de multi vom fi. Mi-a spus ca in 300.000 lei ne face destul de mult (branzica, cascaval, salam de sibiu, sunca, carnaciori, ciupercute la cuptor, rosii, alte cele p-acolo..). In functie de cati bani sunteti de acord sa cheltuim/pers. pt. mancare, asa de bogata va fi masa. Stie ca vom sta cateva ore, chiar la pranz, si o sa ne faca sa nu ne fie foame, in banii astia. Bautura e separat, daca vreti, si la asta nu-i problema.
Mi-a spus ca e nasoala treaba numai daca vine vre-o ploaie zdravana, in rest sunt suficiente umbrelele.
Noi, oricum vom fi cu ochii pe prognoza si daca se anunta ploi serioase in ziua aia, mergem dincolo, la pizza.
Va rog, urgent de tot, sa-mi spuneti daca sunteti de acord sa ne asumam riscul unei ploicele sub umbrele si sa fie meniul de 300.000 lei sau de cat il vreti.
Haideti, va rog mult, repejor !!! :P



#54 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 05:12 PM

eu sunt de acord!
si la ploicica si la meniu :)



#55 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 05:22 PM

SUPER !!!
Multumesc mult, Andreea ! :P O sa-ti placa, zau !



#56 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 05:29 PM

Otilia sunt convinsa ca o sa iasa frumos :)



#57 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 08:17 PM

ALUPEI OTILIA a spus:

Eu fac o lista cu cei care si-au anuntat participarea
01.Alex
02.Otilia
03.Andreea
04.danL
05.lorenzo
06.pestesa
07.LuizaM
08.cALOEANU
09.Ada
10.Boriss
11.Daniela Mirela
12.dco
13.carmeng
14.ancron
15.anig
16.cruceruniki
17.Nedu Gabriela
18.ABC
19.Olga
20.theolumi
21.Orbu Tatiana
22.Cpavelescu
23.Iustin
24.Goia Mihaela
25.PUFUCA
26.Silvia Stanciu
27.tchibos
28.Vladseptimiu
29. ?
30. ?

Altcineva?



#58 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2005 - 08:54 PM

Andreea` a spus:

ALUPEI OTILIA a spus:

Eu fac o lista cu cei care si-au anuntat participarea
.
.
27.tchibos
28.Vladseptimiu
29. ?
30. ?

Altcineva?

pana acum, tchibos si vlad nu s-au inscris explicit, ci au facut doar remarci... de aceea eu nu i-am trecut pe lista...
tchibos e din Constanta, nu-i chiar colea si inteleg daca nu poate veni, dar poate vine, totusi...



#59 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 28 June 2005 - 09:09 PM

ALUPEI OTILIA a spus:

sa-mi spuneti daca sunteti de acord sa ne asumam riscul unei ploicele sub umbrele si sa fie meniul de 300.000 lei sau de cat il vreti.

DE ACORD :) , desi prefer soarele



#60 tchibos

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 154 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 28 June 2005 - 09:18 PM

am votat nu dar sper sa aflu detalii






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL