Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Monografie lichidare credit - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Monografie lichidare credit

credit
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 appayron

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 30 November 2014 - 09:15 AM

Am avut firma in insolventa si una din banci nu a fost acceptata pe tabloul creditorilor. Am achitat ceilalti creditori si am iesit din insolventa. Cum pot scoate din evidenta acest credit sa lichidez contul 519? Care ar fi monografia?
In aceeasi situatie se mai afla un creditor.
Cum as putea lichida pozitia acestuia din balanta de verificare?

Va intreb aceste lucruri pentru ca sunt pe cale sa obtin finantare pentru un proiect si ma incurca aceste solduri din balanta de verificare.

Va multumesc,


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL