Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Manuale pt Acca - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Manuale pt Acca

10 replies to this topic

#1 Magda Lupu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 26 August 2015 - 05:55 PM

Buna seara! Imi puteti spune, va rog, de unde as putea sa cumpar manualul pt Accountant in business F1? Am incercat sa l iau de pe site ul Bpp,dar nu resesc. Multumesc.



#2 luna_plina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:
  • Gender:Female

Postat 27 August 2015 - 06:25 AM

Buna Magda,

Poti cumpara manuale direct de pe site-ul BPP din UK (http://www.bpp.com/l...ing/lmlist/3197) sau le poti comanda de la BPP Romania (http://www.bpp.ro).
Pe site-ul din UK vad ca nu-s disponibile materiale pentru F1-F3.
Daca vrei sa le comanzi din Romania, suni pentru comanda (gasesti numarul de telefon pe site), vei primi o proforma, si dupa achitarea acesteia ti se livreaza manualele prin curier.
Multa bafta!




#3 Magda Lupu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 27 August 2015 - 11:09 AM

Multumesc tare mult luna_plina :) Abia m am inscris la Acca si e cam greu pana le descalcesc pe toate.



#4 Guest_laviniamaria24_*

  • Guests

Postat 07 September 2015 - 09:22 PM

Buna,

Am eu manualele ................, dar sunt din 2012. ......................
____________________________________________________________________


mesaj editat de catre moderator !

pt. oferta de carte foloseste butonul "Anticariat" situat in bara superioara a pag., sub sigla Conta.ro.
te rog sa respecti regulamentul acestui forum (postand in sectiunile corecte).

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 08 September 2015 - 10:09 AM
oferta postata in sectiune gresita.




#5 Iulia Iancu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 15 September 2015 - 03:45 PM

Buna,

As vrea sa ma inscriu la ACCA si sa achizitionez materiale pentru P1 (pentru restul examenelor ar trebui sa obtin echivalare).
Imi puteti recomanda materiale de studiu prin care sa pot invata de acasa? Adica sa nu am nevoie si de un curs suplimentar. Am inteles ca ar exista si o varianta a materialelor cu rezolvari complete ale problemelor, dar nu stiu care este aceasta.

De asemenea, ce imi recomandati - cele de la BPP sau cele de la Kaplan...ca am tot citit pareri pro si contra.

Merci frumos



#6 Magda Lupu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 22 September 2015 - 11:59 AM

Multumesc tare mult, dar le am cumparat deja. Am vazut mesajul prea tarziu...



#7 luna_plina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:
  • Gender:Female

Postat 23 September 2015 - 06:35 AM

@ Iulia Iancu

Iti recomand sa frunzaresti putin paginile forumului, vei afla raspuns la intrebarea ta si multe alte informatii utile (cred eu), avand in vedere ca vei sustine primul examen.
Bafta!



#8 ana_marina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 19 January 2016 - 01:32 PM

Buna,

As vrea sa cumpar sau sa inchiriez pentru fotocopiere study text si revision kit bpp pentru F7. as vrea sa dau examenul in iunie.
Este cineva dispus sa le vanda sau sa le inchirieze?

Multumesc!



#9 sabina vasilache

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 20 January 2016 - 02:03 PM

Buna,

eu vreau sa cumpar study text si revision kit de la BPP pentru F7 pt Iunie, si mi-ar prinde bine sa impart costurile cu cineva.

Eu sunt din Iasi, tu?

Aceasta postare a fost editata de sabina vasilache: 20 January 2016 - 02:03 PM




#10 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 January 2016 - 02:13 PM

v-ati uitat si la sectiunea de anticariat ? :smile: butonul de sub sigla Conta.ro ...



#11 ana_marina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 09 February 2016 - 01:35 AM

Vezi postareasabina vasilache, la 20 January 2016 - 02:03 PM, a spus:

Buna,

eu vreau sa cumpar study text si revision kit de la BPP pentru F7 pt Iunie, si mi-ar prinde bine sa impart costurile cu cineva.

Eu sunt din Iasi, tu?


Eu sunt din Bucuresti. Dar cum propui sa impartim costurile? Te rog sa-mi scrii la marina_manolescu@yahoo.com. Mersi!

Din pacate sectiunea anticariat nu ne ajuta...






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL