Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
examen consultant 2014 - prezent - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

examen consultant 2014 - prezent

5 replies to this topic

#1 cristina1986ro

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara, RO

Postat 14 June 2015 - 10:56 AM

Are cineva vreun suport de curs din 2013 sau 2014 si ar putea sa ma ajute si pe mine? Doresc sa sustin examenul acum, in iunie si se pare ca cel mai probabil nu se vor organiza cursuri anul acesta, pe motiv ca suntem prea putini inscrisi...No comment...Asa ca cer si eu ajutorul colegilor care au sustinut acest examen in anii trecuti, in ideea in care cineva ar putea sa imi trimita si mie suportul pe e-mail. ......... Multumesc mult!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 14 June 2015 - 05:59 PM
eliminare adresa e-mail ! citeste regulamentul.

Cristina ALEXANDRESCU



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 June 2015 - 06:07 PM

cine doreste ofere suportul de curs la aceasta cerere online, trebuie sa o faca aici, pe forum (cf. regulamentului) !
atentie : suportul in cauza trebuie sa fi fost un material gratuit la acele cursuri si sa NU se afle sub incidenta drepturilor de autor !

in caz contrar, oferta nu se poate face pe conta.ro !
puteti sa i-l trimiteti oricum altcumva, dar nu prin acest portal - ca sa nu avem pbl. cu autorul/ editura/ legea ...

multa bafta la examen. :smile:




#3 biaioana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 12 April 2016 - 03:44 PM

Buna, a dat cineva examenul de consultant fiscal in 2015? Cum a fost? As vrea si eu sa incerc anul acesta dar sunt speriata de rata ffff mica de promovabilitate.



#4 doremiredo

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 June 2017 - 09:30 PM

se pregateste cineva pentru examenul de consultant fiscal din noimebrie 2017?



#5 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 June 2017 - 09:35 AM

Nu va faceti iluzii ca impozitul pe gospodarie se va implementa ... nu suntem pregatiti nici pe departe pt asa ceva si, oricum, sistemul asta e pe duca, putine tari il mai aplica, iar dintre ele sunt cel putin 2 care vor sa scape de el (Franta si SUA).
Asa ca obtineti-va aceasta calificare mizand pe alte activitati, nu repetati greseala cu certificarea D101 cand multa lume s-a imbulzit sa dea examenul tocmai pt a putea face certificarea cu pricina, s-au cheltuit o multime de bani pe examen si cotizatii la CAFR, dar prev. nu s-a mai aplicat obligatoriu. Deci ... teapa !

Va sfatuiesc cu toata onestitatea ... :smile: zau !



#6 monellu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 131 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 22 June 2017 - 11:05 AM

Examenul este pe 24 iunie






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL