Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
chitanta neinregistrata - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

chitanta neinregistrata


1 reply to this topic

#1 corina marcu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 29 June 2016 - 11:15 AM

buna ziua, pt ca nu am primit la timp 2 chitante din mai si aprilie, am ramas cu ele neinregistrate nici in RC si nici in plati furnizori. se mai poate face ceva? se pot inregistra in luna iunie? e vb de rds -185 lei/2 fact. facturile sunt prinse..doar platile mei tre inregistrate

Aceasta postare a fost editata de corina marcu: 29 June 2016 - 11:16 AM




#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 June 2016 - 11:50 AM

da, se pot inregistra si acum, de preferinta cu decont din cauza intarzierii cu care se inregistreaza aceste sume.
avand in vedere ca RC trebuie tinut la zi, cele 2 plati ar fi afectat soldul de casa al zilelor respective si asta ar fi trebuit sa se vada imediat, insa daca platile au fost facute dintr-un avans spre decontare preexistent sau chiar din banii patronului (motiv pt care faci acel decont), atunci soldul de casa apare ca fiind corect, sursa platilor in discutie fiind alta.







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL