Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Coduri casa de marcat - activitati de consultanta - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Coduri casa de marcat - activitati de consultanta

1 reply to this topic

#1 Alexko

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 02 May 2018 - 10:07 AM

Buna ziua,

As dori sa aflu ce coduri se introduc in casa de marcat pentru activitati de consultanta. In general vor fi persoane juritice, dar am inceput sa scriem proiecte si pentru persoane fizice.
(CAEN 7022).

Stiu ca este obligatorie casa de marcat, dar nu stiu exact ce coduri trebuiesc introduse.

Va multumesc,
Alex



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 May 2018 - 01:44 PM

Intreaba furnizorul casei de marcat cum se alcatuiesc si se introduc codurile pe care le doresti.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL