Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cred ca e momentul sa ajutam! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Cred ca e momentul sa ajutam!

91 replies to this topic

#21 dmldone

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 262 Postari:
  • Location:Tg-Jiu
  • Interests:contabilitate

Postat 18 July 2005 - 01:01 PM

da-mi un raspuns daca pot sa pun mesajul tau si pe un forum de la mine din tg-jiu. ca oricum aici nu a sarit nimeni sa faca pasul asta cu deschisul contului. oricum o initiativa serioasa.



#22 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 18 July 2005 - 01:16 PM

dmldone a spus:

da-mi un raspuns daca pot sa pun mesajul tau si pe un forum de la mine din tg-jiu. ca oricum aici nu a sarit nimeni sa faca pasul asta cu deschisul contului. oricum o initiativa serioasa.

Bineinteles, si iti multumim. Poti sa dai link-ul catre subiectul acesta, important este ca lumea sa aiba incredere si sa participe.




#23 dmldone

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 262 Postari:
  • Location:Tg-Jiu
  • Interests:contabilitate

Postat 18 July 2005 - 01:29 PM

am postat. sa speram ca se face ceva in privinta asta.

http://forum.targuji...topic.php?t=676



#24 dmldone

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 262 Postari:
  • Location:Tg-Jiu
  • Interests:contabilitate

Postat 18 July 2005 - 01:50 PM

primul tau mesaj, care a deschis subiectul asta a fost pus si pe grupurile de pe discutii de pe yahoo: contabilitate, romania_eu_list, eurodesk_info. aceste grupuri au peste 7.000 de utilizatori. sper ca mesajele postate de mine sa fie aprobate de administratorii grupurilor. numai bine.



#25 dmldone

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 262 Postari:
  • Location:Tg-Jiu
  • Interests:contabilitate

Postat 18 July 2005 - 02:35 PM

m-am luptat pana acum cu subiectul asta pe forumul nostru din tg-jiu. poate sunteti curiosi si voi sa vedeti: http://forum.targuji...php?p=7780#7780


sa speram ca prinde in alta parte.
va salut.



#26 ISA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 369 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 18 July 2005 - 05:31 PM

Felicitari pentru initiativa !!! Astept si eu detalii despre derularea ei.
Contul scris mai sus in mesajul lui Alex este cel in care putem vira bani ? S-a stabilit o suma, sau fiecare da cit vrea ?



#27 andreipa2003

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 297 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Interests:sa pot ajuta cu ce pot si cat mai multi daca doresc -indiferent profesia ce o are

Postat 18 July 2005 - 05:58 PM

[size=18]Va felicit pentru initiativa.Sigur voi contribui si eu cu o suma modesta.Dar trebuie sa remarc ca sunteti OAMENI cu adevarat!

Andrei

„Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur. Albert Einstein " , (attributed)



#28 joan1326

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 18 July 2005 - 08:54 PM

Alex, am mai dat un sac de haine, dar cred ca as mai face rost de unu. Abia astept sa-mi spui daca mai ai loc!!! Doar sa anunti cu vero 2 zile inainte.[/i]
Fiti fericiti si sanatosi, ca belelele curg garla



#29 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 18 July 2005 - 10:18 PM

ISA a spus:

Felicitari pentru initiativa !!!  Astept si eu detalii despre derularea ei.
Contul scris mai sus in mesajul lui Alex este cel in care putem vira bani ? S-a stabilit o suma, sau fiecare da cit vrea ?

Da. Contul este cel mentionat mai sus. Fiecare doneaza cat poate si cat vrea.
Speram sa fim cat mai multi donatori.



#30

  • Guests

Postat 19 July 2005 - 01:55 PM

Extraordinara ideea! Voi contribui si eu.Poate suma nu va fi mare, dar putin cate putin se strange ceva!



#31 SAM

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Gender:Not Telling
  • Location:Bucuresti
  • Interests:documentare,schimb de experienta

Postat 19 July 2005 - 03:35 PM

Daca puteti, anuntati cu cateva zile inainte plecarea voastra. Am sa incerc si eu sa ajut, dar nu promit numic. Incerc sa rezolv pentru o masina mai mare(sofer inclus) pt. ca am vazut ca sunt multi cei care doresc sa doneze imbracaminte, incaltaminte, etc. Tinem legatura. Pana la urma totul tine de incredere. Si speranta ca mai exista oameni cinstiti! Va sarut pe toti.
Sabina Armaselu



#32

  • Guests

Postat 19 July 2005 - 04:47 PM

Cont: RO41RNCB5030000296930001
Pavel Alexandru
Banca: BCR sector 3


Mult respect pentru initiativa unor tineri care probabil nu au nimic de castigat, sau poate doar o bucurie sufleteasca...

un mic sfat:
as schimba cumva culoarea textului de mai sus, sau sa fie pus un link catre acest cont, ca sa se poata vedea mai bine...



#33 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 19 July 2005 - 07:01 PM

SAM a spus:

Daca puteti, anuntati cu cateva zile inainte plecarea voastra. Am sa incerc si eu sa ajut, dar nu promit numic. Incerc sa rezolv pentru o masina mai mare(sofer inclus) pt. ca am vazut ca sunt multi cei care doresc sa doneze imbracaminte, incaltaminte, etc. Tinem legatura. Pana la urma totul tine de incredere. Si speranta ca mai exista oameni cinstiti! Va sarut pe toti.



O sa va anuntam din timp, asa cum v-am promis, oricum trebuie sa hotaram impreuna destinatia ajutorului.
Multumim pentru oferta cu masina, daca va fi cazul vom lua si aceasta varianta in calcul.



#34 ABC

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Gender:Not Telling
  • Location:Bucuresti
  • Interests:management financiar, contabilitate manageriala,
    analize, bugete, controlling

Postat 19 July 2005 - 07:45 PM

Astazi am facut prima donatie (ordin 124810/19 iulie) , prin intermediul contului pus la dispozitie de conta.ro.
Sper ca, prin intermediul acestei comunitati, sa ajutam cat mai mult pe cei care asteapta un semn de la semenii lor.

Un gand bun pentru fiecare!
ABC



#35 toma steliana

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 20 July 2005 - 07:52 AM

ASTAZI DEPUN SI EU.DAR ITI SUGEREZ SA NE INFORMEZI SI PE NOI IN FIECARE ZI CE SUMA S-A SRTRANS.SUCCES
STELIANA



#36 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 July 2005 - 08:37 AM

toma steliana a spus:

ASTAZI DEPUN SI EU.DAR ITI SUGEREZ SA NE INFORMEZI SI PE NOI IN FIECARE ZI CE SUMA S-A SRTRANS.SUCCES
STELIANA

Ne bucuram ca incepeti sa va mobilizati, si dupa cum v-am promis va vom spune in fiecare zi care este suma stransa, precum si numele donatorilor. Dorim sa va bucurati si voi la fel de mult ca si noi.



#37

  • Guests

Postat 20 July 2005 - 08:43 AM

Zilele trecute am pus un mp telegrafic la posta pt. un abonament la un pr. contabilitate si mi-a cerut sa completez si adresa primitorului si codul fiscal (aici cred ca nu e necesar CF) dar adresa s-ar putea sa mi-o ceara...



#38 toma steliana

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 20 July 2005 - 02:11 PM

Alex ,am dat drumul la un OP ,de la BCR SECT 5
Steliana



#39 toma steliana

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 20 July 2005 - 02:14 PM

Dragi colegi,
Vedeti ca ,pt mandatele postale va trebuiesc si adresa lui Alexandru.
Steliana



#40

  • Guests

Postat 20 July 2005 - 10:19 PM

Felicitari pentru initiativa!Din pacate nu am ...cont personal asa ca voi recurge la mandatul postal.
Se poate sa-mi trimiti adresa ta aici:rodicaavram62@yahoo.com.
Multumesc,Alexandru si, tuturor celor care nu raman de piatra la suferinta
semenilor!!!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL