Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen acces CECCAR 2019 - expert contabil - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut

- - - - -

Examen acces CECCAR 2019 - expert contabil

43 replies to this topic

#41 pedagogul78

Nou

• Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 21 October 2019 - 05:08 PM

Vezi postareamire_d, la 30 August 2019 - 12:41 PM, a spus:

Vezi postareafloare_de_colt16, la 22 August 2019 - 03:37 PM, a spus:

Buna ziua tuturor, am o intrebare, pentru dosarul de inscriere la examenul de acces CECCAR, pentru certificatul medical unde trebuie sa mergem?
Am mers la un medic neurolog si a zis ca nu are competenta sa elibereze asemenea certificat ci sa merg la medicina muncii. (eu nu vad ce legatura are cu medicina muncii)
Va rog cei care deja ati trecut prin aceasta etapa sa ma lamuriti; cum ati procedat?
Multumesc

Buna! Este vorba despre certificatul medical A5. Cauta pe net, il poti obtine de la diverse clinici.

Eu l-am luat de la medicul de familie

#42 oana2175

Nou

• Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 31 October 2019 - 12:13 PM

ptr. Claudiadi

Felicitari pentru promovarea examenului!

Am vazut ca mai este o sesiune extraordinara in decembrie. Ma poti ajuta, te rog, cu detalii?
Exemplu: problema calculata cu cota tva de 9% desi conform codului fiscal modificat inca de la sfarsitul anului anterior este la 5%. Cum trebuie rezolvata problema asa cum este in ghid sau cum este corect? Si daca ma poti ajuta cu alte detalii.
Multumesc!

Aceasta postare a fost editata de oana2175: 31 October 2019 - 12:17 PM

#43 contabil123

Nou

• Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 06 November 2019 - 09:23 AM

Bună,ma interesează dacă are cineva cartea pentru pregătire acces la profesie 2019. Daca e cineva dispus sa o vândă va rog sa îmi scrieți, mulțumesc!

#44 Me July

Nou

• Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 November 2019 - 12:52 PM

Vezi postareaClaudiadi, la 17 October 2019 - 05:34 PM, a spus:

S-au afisat rezultatele !!!!!!

Am promovat examenul !!!!! Multumesc tuturor pentru fiecare informatie, a fost de mare ajutor.

Te rog un hint :)
Ai invatat doar din ghid?

Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL