Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
D112 vers. 24.06.2022 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

D112 vers. 24.06.2022

1 reply to this topic

#1 sirius

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 140 Postari:

Postat 03 July 2022 - 10:58 AM

Mi se pare destul de ciudat ca ultima versiune din 24.06.2022 a declaratiei D112 sa afiseze dupa deschiderea ei, imediat sub titlu, informatia “(versiune valabila pentru lunile de raportare 01-05/ 2022)” si bineinteles la incercarea de introducere a lunii 6 (iunie) sa apara mesajul “Nu este permisa luna >5 in acest PDF”. Ma asteptam ca o versiune atat de recenta sa poata fi folosita deja la declararea obligatiilor aferente lunii iunie 2022 avand in vedere ca suntem deja in iulie. Probabil trebuie sa mai asteptam pentru aparitia vreunei alte versiuni .....



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 July 2022 - 08:34 AM

Poate e doar pt rectificative .... :biggrin2: :cool:







Similar Topics Collapse

6 useri citesc topicul

0 membri, 6 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL