Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 22

Salt la continut


Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

447 replies to this topic

Poll: Cine sunteti? Ce varsta aveti? (1021 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#421 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 May 2007 - 09:41 AM

Bine ai venit printre noi !!! :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#422 cornelia.iacob

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:
  • Location:galati

Postat 10 May 2007 - 10:49 AM

si eu am votat :smile: 27 ani




#423 robertantal

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 868 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:orice

Postat 10 May 2007 - 11:01 AM

ma uit peste vot si constat in mod constant ca aceasta meserie nu prea e pentru barbati. Oare de ce? Sa fie o meserie care pune feminitatea mai presus de barbatie (a se citi tot ceea ce e legat de universul femeii si de cel al barbatului, pentru a nu fi interpretat gresit !!). Sau banii sunt de vina? Sau nu-i intereseaza pe barbati? Sau poate ca barbatul e mai preocupat de inaintarea afacerii sale iar femeia, in intelepciunea ei, ii gestioneaza acestuia avutia pentru a nu se risipi?
Sunt intrebari la care inca nu s-a raspuns pe forum, asa ca va rog sa raspundeti! :wink:
Important in viata nu este ceea ce faci, ci sa faci bine ceea ce faci! Astfel, vei deveni un om mai bun ... Continua sa te straduiesti mai mult!



#424 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 May 2007 - 11:59 AM

Este o meserie care necesita sa fii foarte ordonat, meticulos, sa ai multa , multa rabdare si un calm desavarsit ( + alte calitati !) si nu sunt multi barbati care sa aibe aceste calitati ( de obicei, specifice femeilor !!!) ....... majoritatea sunt mai impulsivi, mai putin rabdatori, considera alte domenii interesante...............

Parerea mea !!! :smile:

Dar, de-a lungul anilor, am intalnit foarte multi barbati lucrand in acest domeniu !!!!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#425 moruraluca

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 99 Postari:

Postat 10 May 2007 - 03:16 PM

F 29 ani



#426 ade21

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:
  • Location:Pitesti

Postat 09 July 2007 - 02:19 PM

F 21 de ani



#427 pedro

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 27 July 2007 - 02:50 PM

f 29 ani, aproape 30
imi place sa urmaresc subiectele dezbatute pe forum si daca nu scriu prea mult nu este pentru faptul ca nu ma intereseaza decat sa-mi rezolv problemele, ci pentru ca sunt altii care au acelasi raspuns ca si mine la subiectele unde ma pricep si mi-o iau inainte cu raspunsul.
va salut pe toti si ma bucur ca pot sa urmaresc pe forum toate discutiile voastre :lostit (13): si sa mai intervin din cand in cand

Aceasta postare a fost editata de pedro: 27 July 2007 - 02:54 PM




#428 enjoy_the_silence_01

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:

Postat 20 September 2007 - 04:08 PM

buna, am incercat sa votez dar imi da o eroare. am 21 de ani, sunt studenta la UB-Administrarea Afacerilor, fac multa conta (cu o profa destul de nepriceputa din pacate) si ma pregatesc sa-mi incep o afacere (cautand info despre contabilitatea unei societati comerciale am dat peste acest forum). Sper sa invat multe de la voi, avand in vedere ca voi sunteti intr-adevar niste profesionisti si tot ce scrieti pe forum este extrem de "educativ" pt mine :) bine v-am gasit!



#429 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 September 2007 - 01:11 PM

Bine ai venit !!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#430 veroniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Location:arad
  • Interests:bucuria, excursii conrta...

Postat 21 September 2007 - 02:50 PM

si eu am votat! Sunteti niste draguti :)
veroniki



#431 Cosma Violeta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 96 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:braila

Postat 21 September 2007 - 04:15 PM

apreciez profesionalismul tuturor.am votat

f 37 
Contabilii nu fac audienţă. Ei trăiesc în anonimat, nu caută lumina
reflectoarelor.



#432 Katryna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 22 March 2008 - 02:37 PM

36, f. Am incercat sa votez, dar nu merge...



#433 corneliuss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:
  • Gender:Male

Postat 30 April 2009 - 11:50 AM

hmm, slaba prezenta la vot...
votat: 26, b :sad:



#434 n_andre

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 01 May 2009 - 07:10 AM

Am votat :sad:
f 38
Ne antrenam pt alegeri? :smile:



#435 maria viorica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 147 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:medias
  • Interests:literatura, jocuri PC

Postat 04 May 2009 - 10:24 AM

am votat si eu. F 43, medias.
totusi, cam slabuta participarea la vot.
haideti, curaj,... POFTITI ! :sad:



#436 pav

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 173 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 04 May 2009 - 10:48 AM

votat, 48 f,
se vede treaba ca majoritatea o reprezinta segmentul tanar 20-30 si 30-40, femei , bineinteles,
bravo,
spor



#437 HANDA76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 261 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 05 May 2009 - 09:21 AM

am votat!
f32 :sad:



#438 eugen ursache

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:agricultura, lemne fiare si motoare

Postat 05 May 2009 - 04:22 PM

Vezi postareapav, la May 4 2009, 11:48 AM, a spus:

majoritatea o reprezinta segmentul tanar 20-30 si 30-40, femei , bineinteles

Vezi postarearobertantal, la May 10 2007, 12:01 PM, a spus:

ma uit peste vot si constat in mod constant ca aceasta meserie nu prea e pentru barbati. Oare de ce? Sa fie o meserie care pune feminitatea mai presus de barbatie (a se citi tot ceea ce e legat de universul femeii si de cel al barbatului, pentru a nu fi interpretat gresit !!). Sau banii sunt de vina? Sau nu-i intereseaza pe barbati? Sau poate ca barbatul e mai preocupat de inaintarea afacerii sale iar femeia, in intelepciunea ei, ii gestioneaza acestuia avutia pentru a nu se risipi?
Sunt intrebari la care inca nu s-a raspuns pe forum, asa ca va rog sa raspundeti! :wink:

Pav: Sper sa nu fiu prea misogin: de fapt barbatii nu prea pierd timpul cu de astea...

Robertantal: interesant e ca in aceasta meserie, chiar daca nu prea sunt barbati, marea majoritate sunt sefi... chiar daca de cele mai multe ori au subalterne muuult mai indreptatite decat ei sa fie contabil sef (director economic)!!!
Motan m-as fi dorit sa fiu / cu gheare si mustete lungi, / cu coada-n sus, cu blana-n dungi, / c-un ochi verzui si-un ochi capriu. // Pisicile de prin vecini / sa le gonesc pe la pricini, / sa-mi fete fiecare-un fiu / c-un ochi verzui si-un ochi capriu (Nichita Stanescu)



#439 stefid

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 27 May 2009 - 06:55 PM

Am incercat sa votez si am primit mesaj ca nu pot vota in acest sondaj.

De ce?



#440 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 28 May 2009 - 07:42 AM

Extras din regulamentul acestui forum:(regulament care trebuia citit la inscriere)

Categorii de membrii.
Nou - intre 0 si 9 posturi (aici te incadrezi tu in momentul de fata, avand 6 postari)
Membru junior - intre 10 si 199 posturi
Membru - intre 200 si 399 posturi
Membru senior - peste 400 de posturi
Ca o masura de protectie impotriva spamerilor si pentru a evita momente neplacute s-a decis impunerea unei restrictii pentru noii membrii inscrisi: in perioada in care sunteti membru "Nou" nu veti putea vota in chestionare si nu veti putea folosi mesageria personala.

deci, atata timp cat esti membru nou, nu vei putea vota. cand vei avea peste 10 posturi pe acest forum, vei putea si sa votezi.

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 28 May 2009 - 07:43 AM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL