Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cereri SUBIECTE 2005 -2006 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 19

Salt la continut


cereri SUBIECTE 2005 -2006

685 replies to this topic

#361 dogy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 01 June 2006 - 03:03 PM

In general, daca TVA-ul este inclus se specifica: tva inclus. Dar asta nu inseamna ca intotdeauna e asa!



#362 GHEBY

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 01 June 2006 - 04:02 PM

si eu subscriu la rugamintea pt grilele inlocuite de la fiscalitate! va rog frumos sa trimiteti pe adresa gabrielabarbulescu@yahoo.com ...mii de multumiri si bafta multa tuturor!




#363 GHEBY

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 01 June 2006 - 04:04 PM

si eu subscriu la rugamintea pt grilele inlocuite de la fiscalitate! va rog frumos sa trimiteti pe adresa gabrielabarbulescu@yahoo.com ...mii de multumiri si bafta multa tuturor!



#364 gil

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 5 Postari:
  • Location:BRASOV

Postat 01 June 2006 - 04:23 PM

Servus to all!

vreau si eu nr. grilelor de fiscalitate care s-au modificat in 2006 fata de 2005.

Daca nu se poate pe forum , atunci un raspuns scurt pe :

gilianamatei@googlemail.com

multumesc frumos!



#365 VASILE MONICA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 01 June 2006 - 06:10 PM

buna, este primul meu mesaj, sper sa ma descurc.
as vrea sa impart cu totii cei care dau anul acesta examenul de acces la profesia de expert contabil sau contabil autorizat materialele pe care eu le am disponibile, respectiv...
- am raspunsurile la problemele de judecata din carte de grila necesare ptr examen la toate materiile.
- am si cartea de grile (trasa la xerox)

acum , sincer as vrea sa le public pe site aceste materiale pt a fi folosite de cei ce au nevoie !
astept propuneri....respectiv...daca sa le atasez ca fisiere si fiecare sa le poate descarca pe computerul sau....sau sa le trimit pe email la cine are nevoie...

monica[/b]



#366 mirrella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:somewhere

Postat 01 June 2006 - 06:23 PM

Bun venit, Monica! Si eu sunt noua pe aici. Vreau sa incerc si eu sa sustin exmen pt. experti anul acesta si as avea nevoie de rezolvari. Poti sa mi le trimiti pe mail? Adresa kriket2005@yahoo.com
Multumesc!



#367 VASILE MONICA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 01 June 2006 - 06:26 PM

multumesc frumos, deja ti-am trimis emailul.
sper sa te descurci, este o arhiva care contine mai multe fisirele pt fiecare materie in parte .

multa bafta la examen.

numai bine
monica vasile



#368 mirrella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:somewhere

Postat 01 June 2006 - 06:43 PM

Am primit mail-ul. Multumesc! Bafta si tie! Spor la invatat!



#369 VASILE MONICA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 01 June 2006 - 06:45 PM

pt putin, sper sa te ajute !
multumesc frumos, asemenea si tie :)

numai bine
monica



#370 carina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 01 June 2006 - 08:53 PM

Buna ,
As vrea si eu rezolvarile s_cari2004@yahoo.com
Multumesc mult .



#371 Ionela

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 01 June 2006 - 09:03 PM

Buna.
Daca esti draguta sa-mi trimiti si mie rezolvarile pe mail carmentiron@yahoo.com, ti-as ramane recunoscatoare.
Mumtumesc din suflet.



#372 pcristina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:
  • Location:ploiesti

Postat 01 June 2006 - 09:15 PM

[quote][quote="VASILE MONICA"]buna, este primul meu mesaj, sper sa ma descurc.
as vrea sa impart cu totii cei care dau anul acesta examenul de acces la profesia de expert contabil sau contabil autorizat materialele pe care eu le am disponibile, respectiv...
- am raspunsurile la problemele de judecata din carte de grila necesare ptr examen la toate materiile.
- am si cartea de grile (trasa la xerox)

acum , sincer as vrea sa le public pe site aceste materiale pt a fi folosite de cei ce au nevoie !
astept propuneri....respectiv...daca sa le atasez ca fisiere si fiecare sa le poate descarca pe computerul sau....sau sa le trimit pe email la cine are nevoie...

monica[/b][/quote][/quote]

Monica, te rog sa-mi trimiti si mie aceste raspunsuri. Daca ai intrat pe forum, ai vazut ca sunt rezolvate marea majoritate, insa unele sunt discutabile, mai ales la conta. Chiar ai tote raspunsurile la probl.de judecata?
Esti singura care are o propunere concreta.
Multumesc si adresa mea este: cristina.paunescu@blackseasuppliers.ro
[/quote]



#373 mirela 13

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 298 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 01 June 2006 - 09:15 PM

Monica, cred ca cel mai simplu si mai bine ar fi sa le timiti la o adresa de mail unde are acces toata lumea, sa le poata descarca. Eu am creat o adresa si am pus acolo ceea ce aveam eu. Nu ofer garantia unei totale corectitudini a rezolvarilor, chiar astept critici si sugestii, completari. Nu stiu ce s-a intamplat, ieri nu a mai fuctionat, cineva a umblat la parola, dar azi am intrat pe contul de utilizator si am rezolvat problema. Sper sa nu ne mai faca nimeni figuri. Noi nu vrem decat sa ajutam, pe toti cei care au nevoie, si noi avem nevoie la randul nostru de ajutor. Si dogy a avut probleme cu adresa creata, am inteles. Adresa pe care v-o propun este expert_contabil2006@yahoo.com cu parola - schimbata- ec2006.
Deci iti propun sa trimiti tot ceea ce ai la aceasta adresa, si cine are nevoie sa intre si sa descarce. Si eu voi mai trimite partea de expertiza.

Multumim mult pentru ajutor
Spor la invatat tuturor



#374 mirela 13

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 298 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 01 June 2006 - 09:24 PM

intrati pe expert_contabil2006@yahoo.com
parola : ec2006
veti gasi mai multe



#375 clau_geo

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 02 June 2006 - 07:53 AM

Buna tuturor,

si eu sunt noua si am examenul de acces pe 1 si 2 si as avea nevoie de orice sprijin din partea celor care au dat si stiu cum va decurge examenul.

Daca aveti raspunsuri la problemele de sinteza sau cursuri facute la CECCAR si aveti posibilitatea sa le trimiteti pe email, va rog mult sa mi le transmiteti si mie la adresa clau_geo@yahoo.com

Multumesc mult,

PS : daca aveti nevoie de ceva nu ezitati sa ma contactati si daca va pot ajuta vi le trimit.



#376 clau_geo

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 02 June 2006 - 07:55 AM

Buna tuturor,

si eu sunt noua si am examenul de acces pe 1 si 2 si as avea nevoie de orice sprijin din partea celor care au dat si stiu cum va decurge examenul.

Daca aveti raspunsuri la problemele de sinteza sau cursuri facute la CECCAR si aveti posibilitatea sa le trimiteti pe email, va rog mult sa mi le transmiteti si mie la adresa clau_geo@yahoo.com

Multumesc mult,

PS : daca aveti nevoie de ceva nu ezitati sa ma contactati si daca va pot ajuta vi le trimit.



#377 lucianfanea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 02 June 2006 - 08:13 AM

Se poate sa primesc si eu raspunsurile?? Adresa mea: lucianfanea@yahoo.com

Va multumesc anticipat



#378 lucianfanea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 02 June 2006 - 08:35 AM

multumesc



#379 VASILE MONICA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 02 June 2006 - 08:36 AM

cu multa placere, multa bafta si spor la invatat !

monica



#380 calipso

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 74 Postari:
  • Location:craiova

Postat 02 June 2006 - 08:40 AM

si eu,va rog gsavulescu@rdslink.ro






Similar Topics Collapse

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL