Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Declaratia 204, Declaratia 010 - editabila, Fisa Post - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Declaratia 204, Declaratia 010 - editabila, Fisa Post

3 replies to this topic

#1 Diaphane

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 93 Postari:

Postat 20 September 2005 - 02:58 PM

Pentru fisa de post puteti sa folositi si datele despre pozitie si structura.. daca nu vi se pare prea complicata

Fisiere atasate


I can resist anything... except temptation!



#2 ellmo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Location:Craiova
  • Interests:Contabilitate

Postat 12 February 2006 - 10:05 PM

Anul trecut am depus declaratia 204 pentru un medic.
Anul acesta pentru 2005 ce depunem si pana la ce termen




#3 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 13 February 2006 - 12:33 AM

se p[oate sa-mi trimiteti pe mail decalratia 204. nu pot s-o descarc.
monstef2001co2003@yahoo.com
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.



#4 ellmo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Location:Craiova
  • Interests:Contabilitate

Postat 14 February 2006 - 08:55 PM

Diaphane a spus:

Pentru fisa de post puteti sa folositi si datele despre pozitie si structura.. daca nu vi se pare prea complicata

unde mai pot gasi declaratia 204? nu se poate descarca.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL