Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Status Updates - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 68

Salt la continut


Community Status Updates


Epure's Photo
maria_radu's Photo

maria_radu

stie cineva cum este inregistrat transportul intracomunitar?
Feb 05 2007 08:18 PM
Anca-s's Photo

Anca-s

buna,am o intrebare:daca lucrez in alt judet si primesc o diurna de 100 de mii pe zi,pot sa primesc pe langa aceasta diurna si tichete de masa?
Feb 03 2007 11:30 PM
Anca-s's Photo

Anca-s

daca lucred in alt judet si primesc o diurna de 100 de mii pe zi,mai pot sa primesc si tichete de masa
Feb 03 2007 11:26 PM
's Photo

va rog, as vrea sa imi trimita si mie IAS rile cineva la adresa:ovidel-nicky@email.ro
pls
multumesc mult
Feb 03 2007 04:27 PM
Nokia's Photo

Nokia

LA MULTI ANI
Feb 01 2007 10:21 PM
vldloredana's Photo

vldloredana

dak ma inscriu la ceccar cta am vreun avantaj? in conditiile in care nu am destula experienta pt a da exam d expert?
Jan 31 2007 09:24 PM
vldloredana's Photo

vldloredana

vreau sa pun m multe intrebari si nu stiu cum sa posts-ez :)
Jan 31 2007 08:56 PM
Gabriela marcu's Photo
iuliai's Photo

iuliai

stiti cumva unde se depun registrele de evidenta salariati?
cumva in radu voda?
Jan 29 2007 01:10 PM
a_carmen79's Photo

a_carmen79

am fost in CM de pe 9.01-12.01.2007 si de pe 16.01-31.01.2007 care ar trebui sa fie platit 100% conform cu diagnostic. as vrea sa stiu daca e posibil sa nu fiu platita 100%, deoarece contabila care se ocupa cu salariile asa mi-a spus, si care ar fii motivul acestui fapt. multumesc anticipat.
rog daca se poate pe baza datelor pe care le dau sa mi se faca un calcul!
salariul de incadra
Jan 29 2007 12:08 PM
moasa's Photo

moasa

cine are comrt cu bijuterii confectionate , si cum calculeaza accizele,vireaza si declara
Jan 27 2007 11:35 PM
valy icdvv's Photo

valy icdvv

buna,ce program de tinerea cont.de gestiune este simplu si deci practic?
Jan 24 2007 08:02 PM
steli's Photo

steli

AJUTOOR NU AM PLATIT IMP PE DIVID 2005 CE TREBUIE SA FAC?
Jan 18 2007 06:44 PM
steli's Photo
Cometa SQL