Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Status Updates - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 66

Salt la continut


Community Status Updates


artemislore's Photo

artemislore

Buna tuturor.Am si eu o intrebare.Lucrez la o firma care are 2 angajati : eu si un tehnician.Firma este un srl.Colegul meu care e tehnician este si administrator .Pe langa el firma are 2 asociati.Intrebarea care este : poate el sa aiba si contract de munca si sa fie si administrator, ca eu efectiv nu mai inteleg nimic.
Mar 31 2007 03:12 PM
hevia's Photo

hevia

Va rog sa-mi spuneti si mie cum tratati TVA la un retur de marfa catre un partener extern atat in 2006 cat si in 2007.
Mar 28 2007 03:36 PM
miosb's Photo

miosb

va rog, cine ma poate ajuta cu o fisa a postului pentru macelar. e urgent!
multumesc anticipat pentru ajutor
Mar 28 2007 11:56 AM
's Photo

ce sa fac?
Mar 27 2007 12:46 PM
Gudula's Photo

Gudula

am nevoie de un schimb de fise de post.Se poate? adresa mea de mail: gid1980@yahoo.com
Mar 27 2007 11:09 AM
Nicolett's Photo

Nicolett

Caut un soft pentru organizatii non profit. Ma ajuta cineva????
Mar 23 2007 02:32 PM
adrianmercus's Photo

adrianmercus

Doresc si eu modele de fisa postului pentru salubrizor , operator DDD, servant pompier, femeie de servici. Adresa mea este adrianmercus@yahoo.com
Va rog poate ma puteti ajuta.
Mar 22 2007 02:04 PM
dancik's Photo

dancik

sa rod mult sa ma ajutati,cum introduc un concediu medical in programul fnuass?
Mar 21 2007 02:42 PM
's Photo

masina administrator
Mar 15 2007 02:04 PM
lili_c's Photo

lili_c

Calculul contributiei de 4% pentru persoanele cu handicap se face conf.art 77 alin 2 si 3 numai la firmale care au minum 50 angajati
Mar 14 2007 10:32 AM
luminita_sofran's Photo

luminita_sofran

Buna, am o gramada de probleme de pus. Pot sa incep?
fondul de garantare se calculeaza la fond total salarii brute realizate ( adica si foaie boala platita de unitate?
Fd risc si accidente la total salarii brute lunare realizate fara indemnizatia de asigurari ?
Mar 13 2007 01:13 PM
K_OVI's Photo

K_OVI

e suficient actul aditional , eventual o decizie privind micsorarea de salariu.
Mar 10 2007 10:52 PM
mcazaceanu's Photo

mcazaceanu

Buna,
Sunt si eu la inceput de drum in contabilitate si ma confrunt cu urmatoarea problema :am trei conturi de marfa : 371.1, 371.2, 371.3. Ce note contabile pot folosi pentru a comasa conturile intr-unul singur, 371.1
Multumesc anticipat
Mar 08 2007 05:27 PM
diana77's Photo

diana77

Am si eu o foarte mare nelamurire...din oct 2006 am un contract de leasing financiar pt o masina cu Porsche Bank Austria. Pana in dec 06 plateam impozit de nerezident 10% din dobanda. Acum se mai plateste?
Mar 07 2007 11:16 AM
oana_ghitescu's Photo

oana_ghitescu

are cineva jurnalul de vanzari si jurnalul de cumparari in excel
Mar 05 2007 06:10 PM
Cometa SQL