Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Status Updates - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 67

Salt la continut


Community Status Updates


laura's Photo

laura

daca ma poate ajuta cineva : care sunt notele contabile care se efectuaeaza pentru inregistr.CM din CAS si care este baza de calcul pentru 0.85%? si balanta trebuie sa se vada 447...cu sold creditor in rosu pentru suma care o am de recuperat?
Mar 01 2007 04:38 PM
broken's Photo

broken

buna ziua,sunt un nou membru as dori sa stiu mai multe informatii despre conventia civila.reprezint o societate de arhitectura si as dori sa inchei o conventie cu un ing. de structura.el este angajat la o societate cu contract individual de munca.am salvat de pe site un model de conventie civila.sper ca este ok.daca aveti un model nou va rog sa il puneti pe site.va multumescx anticipat
Mar 01 2007 11:57 AM
gall.zoltan's Photo

gall.zoltan

Buna!
Sunt nou pe aici, va salut pe toti, si deja am o rugaminte.
Nu sunt contabil, dar as avea nevoie de fisa postului pentru maistru in industralizarea lemnului.
Daca ma poate ajuta cineva....
Multumesc
Mar 01 2007 10:17 AM
Comboeanu Tanase's Photo

Comboeanu Tanase

Cu ce firma se poate infinta o gradinita??
Feb 27 2007 11:44 AM
Comboeanu Tanase's Photo

Comboeanu Tanase

Acte necesare infintari unei gradinite
Feb 27 2007 11:43 AM
giov13's Photo

giov13

Caut o declaraţie 010 valabilă.
Feb 26 2007 09:12 PM
FAM's Photo

FAM

Va cer ajutor in rezolvarea a doua probleme pe care le-am intampinat

1.De la furnizor eu cumpar cherestea cu TVA taxare inversa.
Eu prelucrez lemnul (scari, usi, ferestre).
Cand vand aceste produse finite catre alte persoane juridice sau fizice aplic taxare
inversa ?

2.Aduc multa marfa din import (imbraca
Feb 24 2007 12:36 PM
anto's Photo

anto

ce parere ai despre toate modif.?
Feb 22 2007 12:07 AM
claudia tomescu's Photo

claudia tomescu

va rog dati-mi si mie lucrari anul I de stagiu expert contabil
va multumesc anticipat!!
Feb 20 2007 08:39 PM
claudia tomescu's Photo

claudia tomescu

salutare sunt si eu nou pe aici !!
Feb 20 2007 08:36 PM
MIHAELA MOLDOVAN's Photo

MIHAELA MOLDOVAN

buna, am o problema si nu stiu cum sa ma descurc. unui administrator de firma i s-a furat laptop-ul (obiect de inventar) si actele din luna. cum procedez? cum scad ob de inventar din gestiune?pot inregistra folosind copii dupa actele pierdute? Administratorul face tot timpul copii dupa acte
Feb 20 2007 01:10 PM
szido's Photo

szido

helloka,tanulo avgy konyvelosegen ,ha igen hol s hanyad eves|?szido
Feb 20 2007 11:00 AM
jonny's Photo

jonny

va rog dati-mi si mie lucrari stagiar expert anul I, ceva de la care sa incep .... sa ma inspir la adresa iongheorghe.popys@yahoo.com
Feb 19 2007 07:42 PM
jonny's Photo

jonny

vreau sa scriu si eu
Feb 19 2007 07:39 PM
iuliana1's Photo

iuliana1

ajutor...am dat salariile pe 10 cu 440 lei ce-ar trebui sa fac acum ??? am platit si oblgatiile la salarii
Feb 17 2007 11:56 AM
Cometa SQL