Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
inchidere 31.12.2005 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


inchidere 31.12.2005

22 replies to this topic

#21 marina gheorghe

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:sibiu

Postat 26 September 2006 - 02:31 PM

Vezi postareaRaisa, la Jan 18 2006, 09:36 PM, a spus:

Nu este o aberatie. Subscriu, fboji. Eu cred ca si contabilitatea alaturi de alte discipline este o combinatie intre stiinta si arta. Chiar se fac niste cursuri de contabilitate CREATIVA. Oare de ce s-o numi asa?
Contabilii cu ceva experienta stiu ce inseamna "inregistari de mentinere rulaj". Cateodata sunt necesari "batranii".
Ce-o fi oare CONTABILITATEA CREATIVA? Sa fie oare ruda cu INGINERIA FINANCIARA?Astept lamuriri... B)



#22 VIVI1968

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:constanta
  • Interests:mai multa informare si comunicare

Postat 26 September 2006 - 03:07 PM

Vezi postareafilipa, la Jan 18 2006, 08:52 AM, a spus:

Contabilii in varsta fac 121 - 121 cu suma in minus ca sa nu afecteze rulajele din anul inceput .
Cand te uiti pe rulaje 121 vezi ce s-a intamplat in acel an , fara sa te incurce soldul 121
Asa este sau mai poti folosi analitice pentru 121 si atunci nu mai ai nevoie de reglare de rulaj

vivi



#23 zeno

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Codlea

Postat 28 September 2006 - 08:51 PM

Vezi postareaFlyer, la Sep 26 2006, 03:03 PM, a spus:

Si atunci ce ordin e valabil ? Mutumesc mult!



Incepand cu anul 2006 este Ordinul 1752/17.11.2005,publicat in MO 1080/30.11.2005
Eu mai caut legile in :www.just.ro apoi clic pe <portal >






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL