Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
serviciul de raportare online CASMB - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


serviciul de raportare online CASMB

61 replies to this topic

#61 anca_sys

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Location:Cluj Napoca

Postat 23 August 2006 - 03:58 PM

buna ziua,

stiti cumva daca se pot depunde online si la cluj?

multumesc



#62 SIMONA CHITESCU

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 23 August 2006 - 04:45 PM

Vezi postareaRodica Tutunaru, la Mar 29 2006, 10:52 PM, a spus:

Sunt de acord cu faptul ca hibridul asta electronic+picior numai on line nu este.
Componenta picior se inspira cu siguranta din marele Caragiale.Depui "adicatelea mon cher" confirmarea confirmarii Casmb.
Va fi interesant de vazut cati clienti on line vor avea!
Semnat : Niste tarani,pardon Niste "crizati" d-le Septimiu :smt026
Eu depun declaratiile on-line din luna mai. functioneaza perfect. o singura data am asteptat cam 4 zile dupa ce am introdus plicurile in urna, in rest am primit confirmarea chiar si in aceeasi zi.
eu zic ca totusi e mult mai bine decat sa stai la coada.
poate vor reusi sa faca ceva ca sa nu mai fie nevoie si de acele confirmari pe care trebuie sa le punem in urne. La somaj e cel mai civilizat.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL