Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ordine de compensare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 5

Salt la continut


- - - - -

ordine de compensare

82 replies to this topic

#81 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 17 October 2009 - 08:20 PM

Da a postat aici si a primit si raspuns : http://conta.money.ro/forum/index.php?show...mp;#entry212129
Julia te rog sa numai postezi acelasi lucru in mai multe parti deoarece nu e permis de regulament.

Desi vad ca intrebat si aici acelasi lucru :http://conta.money.ro/forum/index.php?showtopic=23166&st=80&p=211905&#entry211905



#82 Roxana_lannutti

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 01 February 2013 - 04:38 PM

Buna,

Sunt nou angajata la o societate care are clienti si furnizori din italia. Unul dintre furnizori este si client. Problema este ca in 2012 s-au facut compensari intre societati insa fara nici un ordin de compensare. As putea face retroactiv un ordin de compensare in format word de exemplu? Care este valoarea maxima pe care as putea-o trece (in EUR)? Multumesc frumos pentru un eventual raspuns!




#83 Frodo

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 11 January 2014 - 09:05 PM

Am si eu o problema.
Initiatorul imi trimite ordin de compensare(ambele exemplare) cu facturile emise de el in calitate de furnizor pentru mine
Daca am inteles bine...eu ar trebui sa trimit ordin de compensare (ambele exemplare) cu facturile emise de mine(el fiind clientul meu),in valoarea OC emis de el
Nu credeti ca initiatorul ar fi trebuit sa emita OC pentru facturile pe care vrea sa le plateasca in calitate de client(facturile emise de mine)?
Avand in vedere ca OC a fost completat cu facturile emise de el,eu voi intocmi alte OC cu facturile emise de mine?
Va rog ajutati-ma sa clarific acest lucru.Multumesc mult






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL