Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Intrebare legata de contabilitate bancara - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Intrebare legata de contabilitate bancara

4 replies to this topic

#1 yo2lux

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:

Postat 09 June 2007 - 07:16 PM

Va rog imi puteti spune de unde as putea procura definitiile de la :

- Creantele restante
- Creantele atasate

Multumesc!



#2 georgi30

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 09 June 2007 - 09:16 PM


georgi30



#3 yo2lux

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:

Postat 09 June 2007 - 10:47 PM

Multumesc pt raspuns! cand dau click pe categorie imi da ceva eroare, ca nu poate deschide pagina. Oricum ar fi fost util!



#4 georgi30

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 10 June 2007 - 06:09 AM

ce eroare iti da? Ca mie nu mi se intimpla...Adica nu poti deschide deloc niciun capitol, practic nu poti consulta cartea? Atunci incearca si intra singur la biblioteca digitala (search pe google) si sper sa gasesti, ai in stiga indec alfabetic, dai click pe "c"... Mai incerc sa pun linkul odata.
bafta

http://www.ase.ro/bi...asp?id=111&idb=
georgi30



#5 julia607

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 414 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 10 June 2007 - 05:15 PM

vezi sa ai instalat adobe reader si sa aiba acces la browserul de internet; posibil din cauza asta sa-ti dea eroare
( acces si browser si prin firewall)
Julia S






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL