Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
parerile noastre despre examenul CECCAR -SEPT. 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 34

Salt la continut


parerile noastre despre examenul CECCAR -SEPT. 2007


829 replies to this topic

#661 lueniko

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 01 October 2007 - 09:53 PM

Muresul! Ajutoooor! Va rog .pdf-ul la lueniko@yahoo.com! Multumesc



#662 mioara1

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 87 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 01 October 2007 - 09:54 PM

daca la contestatie nu am nr de legitimatie...stie cineva daca e vreo problema....pt ca eu nu mai gasesc legitimatia...offffffffffff




#663 fivefell

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 156 Postari:

Postat 01 October 2007 - 09:56 PM

Eu am luat ! Sunt din Ploiesti si am fost la sediul CECCAR, am vazut listele.au fost 39 admisi si 192 respinisi.....Totusi mi s-a parut un examen extrem de greu, mai ales ca era de acces si nu de final...si pot spune ca nu simt o mare bucurie dupa atata stres...



#664 ana gabriela

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:02 PM

Vezi postareamioara1, la Oct 1 2007, 10:54 PM, a spus:

daca la contestatie nu am nr de legitimatie...stie cineva daca e vreo problema....pt ca eu nu mai gasesc legitimatia...offffffffffff
nu tb neaparat



#665 mioara1

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 87 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 01 October 2007 - 10:09 PM

merci mult...of of ce amarata sunt



#666 nmihaela

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Galati

Postat 01 October 2007 - 10:09 PM

la Galati .... 47 admisi si 111 respinsi... :smile:



#667 GabiP2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 28 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:17 PM

Am incercat sa caut rezultate la ceccar constanta si bacau pe site dar nu gasesc nimic.....
La celelalte judete nu gasesc adrese .......
La ceccar.ro am intrat dar nu se deschide fisireul cu rezultate.....
Imi pare rau ca nu pot sa va ajut....
Sper sa fiti printre cei care au luat....



#668 AnAbEllA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 109 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:26 PM

Vezi postareatat., la Oct 1 2007, 10:09 PM, a spus:

felicitari celor care au reusit!

eu am picat in ordinea mediilor:
conta-8.92;fiscalitate 7,40;drept-9.48;audit-8.64;evaluare-5.96;(si chiar stiam la evaluare dar m-am zapacit)control-7.00,expertiza si doctrina-5.80-medie 7.60

ma autofelicit , :smile: ,nu cred ca voi lua examewnul asta in veci!!!!
despre contestatie nici nu poate fi vorba ,pentru ca nu ajungi la niciun rezultat ,doar sa mai fac un drum pina acolo?
nu faci nici un drum, trimite pe mail sau fax; ce te costa sa incerci ?? e pacat sa nu-ti incerci sansa pina la capat



#669 Jojo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:39 PM

Vezi postareanmihaela, la Oct 1 2007, 11:09 PM, a spus:

la Galati .... 47 admisi si 111 respinsi... :smile:


AI SALVAT LISTA?



#670 Andrei G.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:Sibiu

Postat 01 October 2007 - 10:41 PM

O rugaminte mare daca mai este cineva online ...puteti intra pe rezultate Sibiu si sa postati fisier PDF aicia :smile: restul zonelor merg numai Sibiul nu
Andrei
--------------



#671 Lauritta_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:42 PM

De la Arad e careva? Ati reusit sa vedeti lista? Puneti va rog pe site-ul asta fisierul pdf pt ca NU MAI REZIST! VREAU SA VAD SI EU REZULTATUL ALB PE NEGRU!!!!!!!!!!! Nu pot intra pe pagina lor, nu se face conexiunea!



#672 Jojo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:42 PM

SALVEAZA SI POSTEAZA,CA SA SE POATA INTRA MAI USOR



#673 Lauritta_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:43 PM

Ma rog, sunt zapacita: negru pe alb!



#674 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 01 October 2007 - 10:44 PM

Vezi postareaAndrei G., la Oct 1 2007, 11:41 PM, a spus:

O rugaminte mare daca mai este cineva online ...puteti intra pe rezultate Sibiu si sa postati fisier PDF aicia :smile: restul zonelor merg numai Sibiul nu

Daca ai reusit sa intri ... nu iei lista cu Cluj pls?
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#675 klemi_papp

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:deva
  • Interests:tot ce e nou in contabilitate,reguli vechi

Postat 01 October 2007 - 10:45 PM

Din Hunedoara sunt.Eu am luat,bafta celor care fac contestatie.Am reusit sa intru pe site,dar m-au scos afara,iar acum nu mai reusesc.:(
Vroiams a descarc si eu sa trimit colegilor.
Poate ma ajuta careva?Cu un link ceva mai direct ca in rest e jale
klemi



#676 Jojo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:47 PM

CINE REUSESTE SA INTRE SA INCERCE SA SALVEZE CAT MAI MULTE LISTE SI SA LE POSTEZE,POATE ASA REUSIM SA AFLAM MAI R/D CE-AM FACUT. :smile:



#677 Andrei G.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:Sibiu

Postat 01 October 2007 - 10:53 PM

Daca mai merge !! E 12 noatea si tot prost le merge serverul ... sau l-au oprit :smile:
Andrei
--------------



#678 ralu-cj

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 01 October 2007 - 10:59 PM

daca pana acum era blocata pagina ceccar-ului, acum da eroarea "cannot find server". ce tare! ca la prosti. m-as culca, dar parca is prea curioasa sa stiu ce am facut, iar "minunatii" de la ceccar ne fac numai surprize cu rezultatele lor. daca reuseste cineva sa descarce si clujul,.......va multumesc anticipat.eu cred ca ne iau de prosti. pai iti vine sa innebunesti cand vezi ca nu se mai acceseaza pagina aia. de la 5 stau calare pe calculator sa incerc sa aflu ceva dar, ba nu se incarca pagina, ba nu gaseste serverul, ba nu gaseste fisierele.....magica romanie de la 12 noaptea cand pazesti calculatorul doar pentru un rezultat aiurea.



#679 Marinna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 207 Postari:

Postat 01 October 2007 - 11:02 PM

Vad ca si forumul merge greuAre cineva lista de la Brasov, sau poate cineva sa posteze si Brasovul, va rugam frumos ?Chiar ca s-a blocat pagina cu ceccar
Masinile au bare de protectie, creioanele au guma de sters pentru ca oamenii gresesc !



#680 ralu-cj

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 01 October 2007 - 11:03 PM

eu nu mai rezist. ma dor ochii deja. dezertez. poate maine dimineata lucrurile vor fi mai clare. si pentru noi si pentru ceccar, cel putin pe pagina lor.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL