Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Exercitii contabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Exercitii contabilitate


8 replies to this topic

#1 yo2lux

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:

Postat 26 October 2007 - 02:30 PM

Sunt student in domeniul contabilitatii, v-as ruga daca are cineva o carte cu aplicatii rezolvate (exercitii rezolvate) la nivel de incepator. As fi tare recunoscator in cazul in care mi la-ti putea trimite pe adresa: zoliky@lavabit.com

Va multumesc!



#2 Vartosul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 148 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 26 October 2007 - 03:41 PM

Cartea in sine e protejata de drepturi de autor. Prin urmare, daca ti-as trimite-o pe mail, as comite o infractiune. Si sunt un cetatean de lege ascultator.




#3 yo2lux

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:

Postat 27 October 2007 - 12:59 PM

Mersi! :biggrin:

Aceasta postare a fost editata de yo2lux: 27 October 2007 - 01:08 PM




#4 dianaionescu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 61 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:cluj

Postat 27 October 2007 - 08:40 PM

noi contabilii mai vechi aveam o carte verde si mai nou este una rosie cu probleme de contabilitate, dar scrie pe forum cand ai nevoie de lamuriri cu privire la inregistrari, sunt persoane amabile pe aceste forumuri si ti vor raspunde sigur. pa spor la invatat
familia asta minunata este cea mai mare si importanta realizare personala



#5 BRITH

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 November 2007 - 06:04 PM

Buna seara ,imi puteti spune cum se numeste aceasta carte?
multumesc

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 14 May 2009 - 09:45 AM




#6 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 03 November 2007 - 10:45 PM

Contabiltatea agentilor economici din Romania;pentru exercitii este foarte bun cursul de contabilitate financira din biblioteca digitala a ASE.



#7 BRITH

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 04 November 2007 - 09:36 AM

Multumesc tocmai l-am descoperit azi noapte,mai stiti va rog alte carti ,cursuri de unde as putea gasi aplicatii,exercitii rezolvate,m-ar interesa si amanute despre monografiile contabile ?Sunt anul 2 Spiru Haret ,id si ma descurc destul de greu cu aplicatiile,dar nu ma dau batuta .
multumesc mult

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 14 May 2009 - 09:46 AM




#8 catalina_vorbareata

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 28 November 2007 - 02:30 PM

Vezi postareaBRITH, la Nov 4 2007, 11:36 AM, a spus:

Vezi postareaBIBI, la Nov 4 2007, 12:45 AM, a spus:

Contabiltatea agentilor economici din Romania;pentru exercitii este foarte bun cursul de contabilitate financira din biblioteca digitala a ASE.
Multumesc tocmai l-am descoperit azi noapte,mai stiti va rog alte carti ,cursuri de unde as putea gasi aplicatii,exercitii rezolvate,m-ar interesa si amanute despre monografiile contabile ?Sunt anul 2 Spiru Haret ,id si ma descurc destul de greu cu aplicatiile,dar nu ma dau batuta .
multumesc mult
daca nu ai reusit sa gasesti nimic incerca toate cartile de la ase bucuresti la biblioteca digitala. eu am fost studenta la ei si au multe carti acolo si sunt free



#9 alinna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 07 September 2008 - 10:13 AM

As vrea sa cumpar din oras o carte cu aplicatii/exercitii rezolvate, dar la un nivel incepator in contabilitate.
Ce imi puteti recomanda?
Multumesc






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL