Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
upgrade la o licenta - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


upgrade la o licenta


3 replies to this topic

#1 emaharangus

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 91 Postari:
  • Gender:Female

Postat 28 January 2008 - 01:25 PM

puteti sa-mi spuneti va rog cum se inregistreaza un upgrade la o licenta. licenta in sine am inregistrat-o 208=404.

multumesc



#2 CORINA_CUCOS

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 50 Postari:

Postat 31 January 2008 - 03:53 PM

Eu le inregistrez pe 628. Asteptam si elte pareri.




#3 mirela 0702

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 920 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 02 February 2008 - 09:30 PM

Inteleg ca acesti termeni: "upgrade" si "update" sunt destul de usor confundabili...primul se poate concretiza intr-o imbunatatire sau chiar o inlocuire a unui soft cu unul mai nou, iar ultimul se refera la actualizarea unui soft existent...in aceste conditii, cred ca un upgrade la o licenta ar trebui inregistrata tot in 208, ca o crestere a valorii softului....



#4 aNgelica pop

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 716 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BAIA MARE
  • Interests:temei legal

Postat 03 February 2008 - 02:51 PM

Vezi postareamirela 0702, la Feb 2 2008, 07:30 PM, a spus:

Inteleg ca acesti termeni: "upgrade" si "update" sunt destul de usor confundabili...primul se poate concretiza intr-o imbunatatire sau chiar o inlocuire a unui soft cu unul mai nou, iar ultimul se refera la actualizarea unui soft existent...in aceste conditii, cred ca un upgrade la o licenta ar trebui inregistrata tot in 208, ca o crestere a valorii softului....
si eu as folosi contul 208 si asta pt ca acolo ii vad eu locul..De ce zic asta? la un eventual control as putea dovedi ca folosesc programe cu licenta .Corect?
"o vorba BUNA ,nu costa!
un zambet ,nici atat!"






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL