Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
acte necesare CIM timp partial - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

acte necesare CIM timp partial

1 reply to this topic

#1 lore14

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:
  • Location:cluj napoca

Postat 03 March 2008 - 08:52 PM

As dori sa stiu si eu ce acte trebuie depuse la ITM odata cu incheierea unui CIM cu timp partial? (copii dupa diplome? adeverinte?)
Mentionez ca persoana mai are un CIM cu norma intreaga si cartea de munca la firma unde desfasoara functia de baza.



#2 mariacristina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 19 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:București

Postat 04 March 2008 - 10:13 AM

Copie dupa: carte identitate, certificat nastere, certificat casatorie, diplome studii (de fapt, ca la orice angajare).
In plus trebuie sa dea o Declaratie pe proprie raspundere ca are carte de munca la SC.....







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL