Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
vizualizare mesaje - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


vizualizare mesaje

15 replies to this topic

#1 nilufera

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 237 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 April 2008 - 10:38 AM

Eu am alta problema, am scris si catre administratori dar.. si la voi se vede tot asa forumul?

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de nilufera: 22 April 2008 - 10:39 AM




#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 April 2008 - 12:33 PM

nilufera :biggrin: ,

du-te in dreapta sus de tot si vezi ca ai un buton "optiuni" in bara superioara a primului mesaj din pagina, intra acolo si la "mod de afisare" selecteaza "standard" :pullhair:
ia sa vezi ce repejor se rezolva problema ta care a aparut in urma unor cautari pe google, nu ? si mie mi s-a intamplat de cateva ori, nu e nimic grav, se rezolva usor... stiu ca e tare neplacuta afisarea conturata .... si pe mine m-a enervat cand am patit-o prima oara si nu stiam ce sa-i fac !

sa ai o zi frumoasa si nu mai fi suparat(a), da ? :frusty:

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 22 April 2008 - 12:37 PM




#3 Roxanee

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 104 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Pitesti

Postat 23 April 2008 - 12:51 PM

Sper ca am adresat intrebarea in sectiunea corecta......

Imi puteti spune unde trebuie sa intru in panoul de control pentru a putea vizualizea toate postarile dintr-un topic asa cum sunt ele formulate in totalitate si nu in structura arborescenta?



#4 S_mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 23 April 2008 - 03:13 PM

In dreapta sus ai Optiuni....si acolo ai mod de afisare. De obicei e standard



#5 Dianette

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 49 Postari:

Postat 30 April 2009 - 08:25 AM

Si la mine se vede la fel si mesajele nu sunt in ordine calendaristica, sa zic asa. E foarte greoi modul de urmarire.



#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 April 2009 - 10:28 AM

modul de afisare "standard" (adica cel normal/uzual folosit in afisarea mesajelor aici) se schimba automat in "schita" (adica arborescent) atunci cand intram pe forum dintr-un motor de cautare (de ex google), insa acest mod greoi de citire se poate "repara" asa cum f. bine a zis S_mihaela :sad: , cu butonul "optiuni" din dreapta sus si selectat "standard", e f. simplu, dragilor :smile:



#7 mr.shobo

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 06 June 2009 - 01:03 PM

Si pe mine ma deranjeaza acest aspect. Nu exista vreo setare particulara sa apara posturile in mod normal?



#8 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 07 June 2009 - 04:52 PM

mai fratilor, s-a dat solutia de 3 ori pana acum, postul 2,4,6 !! de cate ori tre' sa spunem acelasi lucru ?? chiar asa greu e sa cititi cateva posturi anterioare ? pt. D-zeu ...

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 29 June 2009 - 06:46 PM




#9 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 June 2009 - 06:46 PM

Membru junior

vioreld
Grup: Members
Mesaje: 120
102,748
Inregistrat: 13-June 05


Otilia, nu pot sa vizualizez postarile din topicul ,,legislatie - legislatie bonuri fiscale inreg., deductibilitati''. Pe calculatorul de la serviciu puteam sa vizualizez toate postarile, insa de pe calculatorul de acasa nu pot vizualiza decat prima postare. Ma poti ajuta in vreun fel ?
--------------------
vioreld

am facut publica problema ta, din pacate nu ma pricep la softul pe care fct. forumul.
voi atrage atentia unui admin asupra situatiei tale

imi pare rau ca nu pot mai mult :sad:



#10 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 01 July 2009 - 11:19 AM

Vezi postareaOtilia Alupei, la Jun 29 2009, 07:46 PM, a spus:

Membru junior

vioreld
Grup: Members
Mesaje: 120
102,748

Va rog sa modificati setarea din atasament.

Fisiere atasate


conta_ro



#11 avdia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 194 Postari:
  • Gender:Female

Postat 19 April 2011 - 11:13 PM

buna seara
scuzati daca am deschis un nou topic, dar nu pot citi.
Mai exact scrisul a devenit ffff mic. nu stiu ce am apasat, insa avand fontul foarte mic nu pot face nimic.Si acum scriu pe dibuite.Sper ca am nimerit locatia cu problem e tehnice. Va rog dati-mi o solutie pe email, ca sa pot citi.
Multumesc



#12 avdia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 194 Postari:
  • Gender:Female

Postat 22 April 2011 - 07:44 AM

Vezi postareaavdia, la Apr 20 2011, 12:13 AM, a spus:

buna seara
scuzati daca am deschis un nou topic, dar nu pot citi.
Mai exact scrisul a devenit ffff mic. nu stiu ce am apasat, insa avand fontul foarte mic nu pot face nimic.Si acum scriu pe dibuite.Sper ca am nimerit locatia cu problem e tehnice. Va rog dati-mi o solutie pe email, ca sa pot citi.
Multumesc


va rog dati-mi un sfat.nu pot vedea mai nimic.scrisul e ff mic.



#13 avdia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 194 Postari:
  • Gender:Female

Postat 25 April 2011 - 04:53 PM

Am rezolvat problema, creata chiar de catre mine. Exista o setare in bara de meniuri, dar nu stiam de existenta ei.



#14 annelyn

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 23 June 2011 - 02:17 PM

Vezi postareanilufera, la 22 April 2008 - 10:38 AM, a spus:

Eu am alta problema, am scris si catre administratori dar.. si la voi se vede tot asa forumul?

Daaaaaa si ma enerveaza la culme, nu stiu de unde sa schimb sa se vada frumos toate mesajele detaliate.
Please help

Multumesc!



#15 annelyn

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 23 June 2011 - 02:30 PM

Buna ziua,

Cel mai probabil ma repet si raspunsul pe care il caut l-ati mai dat de inca 100 de ori insa nu gasesc solutie. Vizualizarea topicului este arborescenta si doresc sa o schimb in standard, am incercat sa ma uit in postari anterioare insa datorita tocmai acestui gen tip "arbore" nu am gasit raspunsul.
Multumesc



#16 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2011 - 05:32 PM

my Settings>Forums>Topic Display Mode
conta_ro






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL