Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ultimele 10 mesaje - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ultimele 10 mesaje


2 replies to this topic

#1 vics

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 209 Postari:
  • Gender:Male
  • Interests:IT

Postat 16 July 2009 - 12:33 PM

La "asistentul meu", exista facilitatea de a gasi rapid ultimele 10 mesaje postate.
E posibil sa fie marit acest numar, daca nu la toate postarile, barem la 50, si/sau la cele din ultimele 30zile ?

Astfel facilitatea ar putea deveni un sistem eficient de cautare.
Inclin sa cred ca majoritatea userilor participa la un numar limitat de subiecte, trec zilele, e mai greu sa le retii titlul, mai ales cand sunt mai multe asemanatoare. Retii insa usor ca ai participat la discutii despre o anumita tema si astfel le poti regasi rapid.

Exista desigur butonul de cautare, insa dat fiind numarul foarte mare de mesaje, restrange destul de putin aria de cautare, in special pt ca indeobste se cauta cuvinte specifice care insa sunt folosite in teme diverse



#2 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 16 July 2009 - 01:17 PM

Cand vreau sa-mi gasesc toate mesajele ca sa vad ce reactii au avut sau ce greseli am facut (pe care eventual sa le rectific) recurg la un artificiu: merg pe orice mesaj al meu, eventual pe unul din cele 10, apoi click pe numele meu din stanga-sus al acelui mesaj si apoi click pe "Gaseste mesajele membrului"
Deci: faci click pe numele tau din stanga oricarui mesaj al tau si apoi click pe "Gaseste mesajele membrului".

Aceasta postare a fost editata de nopris: 16 July 2009 - 01:17 PM

Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)



#3 vics

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 209 Postari:
  • Gender:Male
  • Interests:IT

Postat 16 July 2009 - 02:15 PM

ups, asta trebuia s-o gasesc singur :smile:

merci mult :lostit (13):






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL