Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cum inregistrez plati in avans la Administratia Finantelor Publice? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


cum inregistrez plati in avans la Administratia Finantelor Publice?

22 replies to this topic

#21 iimro2003

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 108 Postari:

Postat 07 June 2008 - 07:13 PM

nu lucrez in Bucuresti. am primit din toate localitatile in care am firme, dar pe alese - unele firme primesc, unele nu. nu stiu criteriul de selectie - cred ca se trimit instiintarile dupa ureche.



#22 Onica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 June 2008 - 07:13 AM

Nici eu nu am primit nimic din Bucuresti sau Ilfov. :thumbup: . Cred ca e scumpa hartia :biggrin:




#23 GOIA ADRIAN-NICOLAE

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 206 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:GALAUTAS - HARGHITA

Postat 10 June 2008 - 07:53 AM

Vezi postareavulpisor, la Jun 7 2008, 04:09 PM, a spus:

OAMENI BUNI !

voi chiar primiti instiintarea de la FISC cu repartitiile din contul unic ????

am primit din provincie, dar din Bucuresti nu am primit pana acum la nici o firma !!!! si suntem in IUNIE !!!!


in plus am luat fisa la o firma zilele trecute si am constatat cu stupoare ca toate impozitele declarate sunt cu zero si sunt cu totul si cu totul alte numere de declaratii decat cele pe care le am eu pe hartie !!!!

Nici nu stiu de unde le-au scos !
Eu in locul vostru nu as astepta nota de distribuire de la finante, o sa figurati in balanta cu o gramada de sume in sold si daca mergeti la banca sau in alta parte pentru un credit credeti ca o sa va creada pe cuvant ca sunteti la zi cu platile?? Notele de distribuire vin dupa cateva luni bune...
ADITA






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL