Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
soft asociatie proprietari - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


soft asociatie proprietari


7 replies to this topic

#1 Keke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 122 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 May 2008 - 12:42 PM

Tine cineva contabilitatea la o asociatie de proprietari? Ma intereseaza un soft care calculeaza cotele de intretinere, editeaza toate registrele necesare , situatia elementelor de activ si de pasiv.



#2 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 27 May 2008 - 05:44 PM

Cauta programul "BlocmagerNET", site xisoft.net.E destul de bun,dar din demo nu poti lista.




#3 Keke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 122 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 May 2008 - 06:10 PM

Multumesc, o sa-l incerc. Am cautat pe net si am vazut ca exista mai multe, ma intereseaza unul bun. Multumesc.



#4 AlexConta

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 June 2008 - 01:59 PM

Cel mai bun de pe piata in acest moment este: BLOCMANAGERNET, interfata prietenoasa si lucru foarte facil si usor.
Il recomand tuturor. Am 15 asociatii de contabilizat, fata de excel mi-a injumatatit timpul de lucru, pot sa mai iau inca 15 asociatii.
Mi-a dublat capacitatea de lucru in acelsi timp /8 ore pe zi. (imi va dubla si incasarile cu siguranta) Imagine postata



#5 Keke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 122 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 June 2008 - 11:33 AM

Multumesc frumos.



#6 summaservice

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 16 January 2009 - 01:59 PM

Vezi postareaKeke, la Jun 10 2008, 11:33 AM, a spus:

Multumesc frumos.
buna, as avea o problema asemenatoare cu a dvs. este vorba de asociatii infiintate in baza legi 246/2005, asemanatoare cu asociatiile de proprietari, avand personalitate juridica, si as avea nevoie de program informatic pt. contabilitatea in partida simpla a persoanelor juridice, reglementata prin O.E.F. 1.969/2007 si inainte de acesta de O.M.F. 2329/2001. Cred ca stiti ca e total diferit de contabilitatea in partida simpla a P.F. sau A.F., DECI EXISTA IN ROMANIA DOUA TIPURI DE CONTABILITATI IN PARTIDA SIMPLA. As dori sa stiu, daca sunteti amabili, daca in afara de progr. amintit mai exista un altul in tara pt . contabilitatea in partida simpla a persoanelor juridice(asociatii, fundatii). multumesc anticipat.



#7 asaguna1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 31 May 2012 - 09:48 AM

anul trecut prin noiembrie parca, am gasit pe google programul (reclama) e foarte placut, simplu de folosit si au si persoana de contact pentru intrebari sau ajutor. ma ajuuta pentru ca practic eu bag facturile si imi iese automat atat lista de plata cat si registrele sau activpasivul. nu le fac reclama, dar sunt bucuros ca am ales programul asta



#8 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 31 May 2012 - 03:07 PM

.. eei, nu le faci reclama ... chiar crezi ca suntem fraieri ?? hai sa fim seriosi :laugh: !
azi te-ai inreg., imediat ai scris un singur post si ala cu numele unui soft contracost !

ai avertisment public si zi "merci" ca nu-ti suspend, din prima, dreptul de a posta - pt reclama neautorizata ! :angry2:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL