Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
introducere facturi mai vechi de 3 luni in contabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


introducere facturi mai vechi de 3 luni in contabilitate


4 replies to this topic

#1 cutare

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 08 January 2009 - 07:56 PM

Se pot introduce facturi mai vechi in contabilitate? Asta dupa ce au fost depuse declaratiile 100 si 300.
Am un contract de comodat pe locuinta si vreau sa decontez pe firma facturile de utilitati si intretinere.



#2 n_andre

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 09 January 2009 - 12:17 AM

Nu ptr ca modifica tva de plata si impozitul pe profit.Daca trebuie neaparat ,cred ca se pot face rectificative.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 16 January 2009 - 09:12 PM
citare mesaj anterior




#3 catalinandrei

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 57 Postari:

Postat 15 January 2009 - 10:42 AM

Vezi postareacutare, la Jan 8 2009, 09:56 PM, a spus:

Se pot introduce facturi mai vechi in contabilitate? Asta dupa ce au fost depuse declaratiile 100 si 300.
Am un contract de comodat pe locuinta si vreau sa decontez pe firma facturile de utilitati si intretinere.

sunteti administratorul firmei ?



#4 Unab

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 15 January 2009 - 10:13 PM

Se pot introduce facturi mai vechi de 3 luni dar in luna pentru care nu s-au depus declaratiile.



#5 catalinandrei

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 57 Postari:

Postat 15 January 2009 - 10:22 PM

intradevar se pot introduce doar pentru a descarca cash-ul...dar vorbind despre fiscalitate?? ar trebui sa stim daca dansu este administratorul firmei, daca facturile sunt emise pe numele firmei, daca si ap si firma sunt din acelasi jud...etc....fiscalitatea....






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL