Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
va rog frumos lamuriti-ma - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


va rog frumos lamuriti-ma


1 reply to this topic

#1 danutanitulescu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 271 Postari:

Postat 23 February 2009 - 09:28 PM

am doua probleme pe care nu am reusit sa le stapanesc si sincer am auzit variante diferite.
1.pot acorda oricand discount(financiar sau comercial) clientilor,deoarece am citit in lege ca nu se pot acorda discounturi celor care platesc cash,de asemenea trebuiesc oferite aceste preturi reduse tuturor clientilor
2.pot vinde la pretul de achizitie,nu ma refer la soldare ci la vanzare efectiva?
:frusty:



#2 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 February 2009 - 10:51 PM

Danuta, ai peste 200 de mesaje in forum si inca nu ti-ai insusit lucruri elementare din Regulament. Numele dat topicului nu este sugestiv catusi de putin si pentru intrebarile tale exista deja topice deschise.
:nono: Nu ti-am sters topicul pentru ca am vrut sa-ti transmit aceste lucruri si sa intelegi de ce INCHID TOPICUL.
Te rog sa reiterezi intrebarile tale in topicele dedicate, sa recitesti regulile impuse in forum si sa ai grija la urmatoarele postari pentru a nu te alege si cu sanctiuni.
Numai bine.

Madalina






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL