Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
postari sterse - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


postari sterse


6 replies to this topic

#1 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 04 June 2009 - 05:50 PM

sunt curios de ce mi se sterg posturile cand atrag atentia celor care pun fisiere luate de la mine de pe site fara sa spuna si sursa



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 June 2009 - 06:11 PM

esti sigur ca e de la tine ?? :biggrin: ca de asta ...

uite, ca sa nu fii suparat, ii sterg postarea lui Florin76 daca zice ca a luat-o de la tine, bine asa ?

oricum, azi am pus link-ul de la MO, asa ca nu mai e problema :sad:

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 04 June 2009 - 06:24 PM




#3 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 04 June 2009 - 06:31 PM

sa nu mai avem dubii cine e curios sa ia fisierul de la mine sa se uite la proprietati la autor si sa faca acelasi lucru si cu fisierul de aici :sad:
or'cum... nu asta era problema aici... problema era ca s-a sters ce am scrie eu fara sa se spuna de ce

Aceasta postare a fost editata de Septimiu: 04 June 2009 - 06:31 PM




#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 June 2009 - 06:38 PM

motivul era limpede : lipsa dovezii ca era luat de la tine !

ma tin de cuvant si sterg postul lui Florin daca el confirma ca l-a luat de la tine :lnr (51): , e dreptul tau si ti-l respectam ! am facut si un apel la useri in acest sens. :sad:



#5 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 04 June 2009 - 10:49 PM

Da e luat de pe alt forum si indirect de pe blogul lui Septimiu.
Si l-am postat noaptea tarziu, ca am vazut ca era anuntul de aparitie a monitorului fara sa realizez ca defapt fac o mare tampenie fara sa am acceptul domnului Septimiu.
Cand am realizat ca nu trebuia de fapt sa il postez era prea tarziu ca sa mai pot modifica postarea, si la sesizarea lui Septimiu mi-am cerut scuze in privat.
Il puteti sterge fara probleme ca nu ma deranjeaza, fiindca daca nu vedeam postarea de aparitie in Monitor nu il puneam.



#6 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 04 June 2009 - 11:11 PM

Uitanduma acum in panoul meu , am vazut ca pot sterge atasamentele ( lucru de care nu stiam ), si am sters acel atasament .
Asa ca rog moderatorii sa stearga si postarea mea deoarece nu isi mai are rost.



#7 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 05 June 2009 - 05:47 PM

s-a executat, sa traiti :sad:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL