Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen aptitudini 2010 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Examen aptitudini 2010


111 replies to this topic

#1 willa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 103 Postari:
  • Gender:Female

Postat 13 January 2010 - 09:15 PM

Azi am aflat ca examenul va fi in 17 si 24 oct.
Avem ceva timp la dispozitie dar si multa materie de parcurs



#2 farmec natural

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 18 January 2010 - 07:27 PM

este putin cam greu acum sa putem "estima" ceva, dar am auzit de la cineva care a dat ex acesta anul trecut ca incepand cu 2010 va fi ceva in plus la aceasta sustinere, care este legat de auditul financiar! nici el nu a inteles exact, dar li s-a spus ca e ultima generatie care sustine examenul in acest format, si ca cei de la anul vor trebui sa suporte ceva in plus!!! dar, nici imposibil nu va fi :pullhair: va trebui in schimb intr-adevar sa ne mobilizam din timp!




#3 willa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 103 Postari:
  • Gender:Female

Postat 18 January 2010 - 08:23 PM

tocmai de aceea am creat topicul...sa ne ajutam/sfatuim cu materiale, pareri....informatii prinse din diverse zone ale tarii..etc :pullhair:



#4 stan georgiana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:GALATI

Postat 19 January 2010 - 08:20 PM

si eu sunt interesata de topic, deoarece sustin examenul de aptitudini in acest an. btw eu sunt din galati



#5 lenuta pop

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:la munte

Postat 20 January 2010 - 04:59 PM

salve!
sa avem noroc si spor pentru examenul de aptitudini din octombrie

Anul trecut a fost creat un cont grup gmail examenaptitudini2009 care este deja depasit si a luat alt curs pentru discutii, cartile sunt depasite sau vor fi in anul acesta, intre timp au aparut in 2009, audit, expertiza, evaluare, va urma o noua carte pentru examenul de acces din 2010 din care vom avea si noi examen
Stie cineva sa creeze un grup ? pe gmail sau yahoo ?
As avea ce sa atasez si de unde se va putea descarca usor
Cu ce pot ajuta, intr-o singura zi sa scanez, sa transform in word, chiar daca sunt 800 pag, sa aranjez in ordine alfabetica intrebarile, dar nu am posibilitatea sa mai cumpar cartiile si din 2010
O sa fie tot 150 euro stagiu, 600 lei un curs si 175 euro examenul de aptitudini ? :smile: sau in an de criza poate mai maresc putin, nu stiu cum o sa reusesc cu taxele astea :thumbup:

Ne putem organiza dupa ce apare tematica si bibliografia

Aceasta postare a fost editata de lenuta pop: 20 January 2010 - 05:00 PM




#6 miha999

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 26 January 2010 - 09:49 AM

este cineva din Bucuresti?; caci inainte de acest examen avem o tema semestriala; eu sunt repartizata la dl prof. Turlea Eugeniu, i-am trimis pana acum 2 email-uri pentru a obtine aceasta tema si nu am primit nici un raspuns; mai este cineva in aceasta situatie? a obtinut cineva tema de la dl. prof. Turlea?

cat despre examenul de aptitudini cine stie sa povesteasca mai multe? chiar se sta 6 ore la proba scrisa?



#7 carolinab

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 26 January 2010 - 01:43 PM

buna,

daca ai cumva carti ceccar 2009 sau sinteze, studii de caz vol II, m-ar interesa .
multumesc mult !!!!!



Vezi postarealenuta pop, la Jan 20 2010, 06:59 PM, a spus:

salve!
sa avem noroc si spor pentru examenul de aptitudini din octombrie

Anul trecut a fost creat un cont grup gmail examenaptitudini2009 care este deja depasit si a luat alt curs pentru discutii, cartile sunt depasite sau vor fi in anul acesta, intre timp au aparut in 2009, audit, expertiza, evaluare, va urma o noua carte pentru examenul de acces din 2010 din care vom avea si noi examen
Stie cineva sa creeze un grup ? pe gmail sau yahoo ?
As avea ce sa atasez si de unde se va putea descarca usor
Cu ce pot ajuta, intr-o singura zi sa scanez, sa transform in word, chiar daca sunt 800 pag, sa aranjez in ordine alfabetica intrebarile, dar nu am posibilitatea sa mai cumpar cartiile si din 2010
O sa fie tot 150 euro stagiu, 600 lei un curs si 175 euro examenul de aptitudini ? :smile: sau in an de criza poate mai maresc putin, nu stiu cum o sa reusesc cu taxele astea :thumbup:

Ne putem organiza dupa ce apare tematica si bibliografia




#8 zenuta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:

Postat 26 January 2010 - 04:20 PM

Vezi postareacarolinab, la Jan 26 2010, 03:43 PM, a spus:

buna,
daca ai cumva carti ceccar 2009 sau sinteze, studii de caz vol II, m-ar interesa .
multumesc mult !!!!!
si unde ai dori sa le primesti ca sunt foarte mari ?



#9 magda2000

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:

Postat 27 January 2010 - 08:57 AM

Buna Zenuta,
te rog daca ma poti ajuta cu Analiza Diagnostic , CECCAR 2008.
Multumesc frumos.



#10 magda2000

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:

Postat 27 January 2010 - 09:44 AM

ptr. Zenuta adresa mea este pavel_magda2000@yahoo.com



#11 stan georgiana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:GALATI

Postat 27 January 2010 - 04:26 PM

daca se poate si pe adresa georgiana_mihai2005@yahoo.com
multumesc



#12 ancune

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 28 January 2010 - 03:00 PM

Eu sunt din Bucuresti si am tema de stagiu la Adriana Popa. A fost foarte prompta in a-mi raspunde la mail, mi-a raspuns intr-o ora. Am inteles ca la inceputul lui februarie va avea loc de intalnire pt a discuta eventualele nelamuriri si ca pana atunci ar trebui sa fim cam gata
Pana una alta, aveti idee cum ne apucam de invatat pt aptitudini? Cu ce? Eu una sunt atat de in ceata, sunt in concediu de maternitate si sunt complet rupta de toate, iar acum imi e tare greu sa ma redresez, mai ales ca in vara ma si intorc la serviciu



#13 florinaf

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 31 January 2010 - 07:37 PM

Vezi postareazenuta, la Jan 26 2010, 05:20 PM, a spus:

Vezi postareacarolinab, la Jan 26 2010, 03:43 PM, a spus:

buna,
daca ai cumva carti ceccar 2009 sau sinteze, studii de caz vol II, m-ar interesa .
multumesc mult !!!!!
si unde ai dori sa le primesti ca sunt foarte mari ?


Buna,

Te rog frumos sa imi trimiti cartile si mie pe adresa claudia_f_9@yahoo.com.
Multumesc frumos si spor la studiu!!!!! :smile:



#14 ancune

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 01 February 2010 - 05:58 PM

Are cineva rezolvarile la studiile de caz de la sfarsitul cartii de evaluare a lui Toma?



#15 zenuta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:

Postat 01 February 2010 - 07:10 PM

Sa aveti spor la invatat si succes la examen !

aptitudini2010

http://groups.yahoo..../aptitudini2010



#16 ancune

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 01 February 2010 - 07:40 PM

E binevenit grupul asta. Acum sa speram ca va da nastere si unor colaborari fructuoase



#17 liv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 25 Postari:

Postat 02 February 2010 - 01:34 PM

zenuta, imi poti trimite si mie pe email titus_livius20052yahoo.com ce ai pentru aptitudini 2010?
te rog!

Vezi postarealiv, la Feb 2 2010, 02:33 PM, a spus:

zenuta, imi poti trimite si mie pe email titus_livius20052yahoo.com ce ai pentru aptitudini 2010?
te rog!
rectific ; titus_livius2005@yahoo.com



#18 farmec natural

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 05 February 2010 - 08:01 PM

Scuze ... dar nu reusesc deloc sa ajung in acest grup. Legatura duce la un grup anume, dar nu pot deschide nimic? Trebuie sa imi fac uncont undeva anume?

Multumesc mult!



#19 zenuta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:

Postat 06 February 2010 - 10:02 AM

Vezi postareafarmec natural, la Feb 5 2010, 10:01 PM, a spus:

Scuze ... dar nu reusesc deloc sa ajung in acest grup. Legatura duce la un grup anume, dar nu pot deschide nimic? Trebuie sa imi fac uncont undeva anume?

Multumesc mult!

bogdancristiann a spus:

Am creat grupul, aveti mai jos adresa lui.
aptitudini2010
http://groups.yahoo..../aptitudini2010

Va rog sa dati join, apoi veti putea posta si atasa fisiere.




#20 miha33

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 06 February 2010 - 12:45 PM

Vezi postareamiha999, la Jan 26 2010, 09:49 AM, a spus:

este cineva din Bucuresti?; caci inainte de acest examen avem o tema semestriala; eu sunt repartizata la dl prof. Turlea Eugeniu, i-am trimis pana acum 2 email-uri pentru a obtine aceasta tema si nu am primit nici un raspuns; mai este cineva in aceasta situatie? a obtinut cineva tema de la dl. prof. Turlea?

cat despre examenul de aptitudini cine stie sa povesteasca mai multe? chiar se sta 6 ore la proba scrisa?

Buna, si eu sunt din Bucuresti..am primit azi tema pe mail de la dl.Turlea , de fapt cred ca de la un asistent al dansului.
daca vrei putem coresponda..Mihaela






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL