Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contabilitate comparata Romania-Italia - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


contabilitate comparata Romania-Italia


2 replies to this topic

#1 livia_ecaterina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 06 January 2011 - 02:09 PM

Buna!!!
Va rog ft mult sa ma ajutati si pe mine...
Am nevoie de cat mai multe informatii despre contabilitatea italiana,inclusiv aplicatii privind contabilitatea marfurilor cu ridicata in Italia.
Trebuie sa imi fac lucrarea de diploma,care consta intr-un studiu comparativ Romania-Italia,despre contabilitatea marfurilor cu ridicata.
Cine ma poate ajuta,va rog sa imi trimiteti ce aveti la adresa livia_ecaterina@yahoo.com
Va multumesc anticipat!



#2 ANACRZ1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 27 March 2013 - 02:51 PM

Buna,


Ma poti ajuta si pe mine cu cateva informatii cu privire la sistemul contabil din Italia. Am de facut un referat pe aceiasi tema ca a ta si mi-ar fi de mare ajutor cateva informatii.


Multumesc




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 March 2013 - 08:20 PM

ai adresa ei de mail, in mesaj ! scrie-i fiindca pe forum nu s-a mai logat din aprilie 2011 !

:smile:






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL