Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
inregistrare CIM nou in REVISAL - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


inregistrare CIM nou in REVISAL


5 replies to this topic

#1 micha08

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:

Postat 07 February 2011 - 04:53 PM

Buna ziua,

Spuneti-mi, va rog, cum ar trebui procedat sa pot inregistra on-line un contract de munca nou, incheiat astazi?



#2 Brigante

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 270 Postari:
  • Gender:Not Telling

Postat 07 February 2011 - 06:13 PM

1. Pentru inceput iti trebuie un USER si o PAROLA de la ITM.
2. Contractul de munca, sub sanctiunea unei amenzi de 1.500 lei/contract, se inregistreaza cel tarziu in ziua lucratoare anterioara inceperii activitatii de catre salariat.
3. Ar fi bine sa-ti obtii userul si parola si sa refaci contractul cu o data ulterioara.
4. Intri pe https://reges.inspec...pls/apex/f?p=99 si faci inregistrarile.
5. Intarzierea ramane intre noi.

Aceasta postare a fost editata de Brigante: 07 February 2011 - 06:15 PM




#3 dariaB

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Interests:vreau sa stiu tot despre contabilitate

Postat 05 April 2011 - 11:59 AM

Buna ziua,

Incerc de ieri sa transmit un contract de munca in Revisal dar imi pune o pagina cu eroare.
Aveti aceeasi problema? Ma intreb daca este o problema la mine sau este o problema la ei.Am sunat la ITM-Buc. si bineinteles ca nu raspunde nimeni.

multumesc



#4 cosmin0304

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 399 Postari:
  • Gender:Male

Postat 05 April 2011 - 01:47 PM

Vezi postareadariaB, la Apr 5 2011, 12:59 PM, a spus:

Buna ziua,

Incerc de ieri sa transmit un contract de munca in Revisal dar imi pune o pagina cu eroare.
Aveti aceeasi problema? Ma intreb daca este o problema la mine sau este o problema la ei.Am sunat la ITM-Buc. si bineinteles ca nu raspunde nimeni.

multumesc
ce mesaj de eroare primesti mai exact ?



#5 dariaB

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Interests:vreau sa stiu tot despre contabilitate

Postat 06 April 2011 - 01:38 PM

Vezi postareacosmin0304, la Apr 5 2011, 02:47 PM, a spus:

Vezi postareadariaB, la Apr 5 2011, 12:59 PM, a spus:

Buna ziua,

Incerc de ieri sa transmit un contract de munca in Revisal dar imi pune o pagina cu eroare.
Aveti aceeasi problema? Ma intreb daca este o problema la mine sau este o problema la ei.Am sunat la ITM-Buc. si bineinteles ca nu raspunde nimeni.

multumesc
ce mesaj de eroare primesti mai exact ?




imi pune urmatorul mesaj: secure connection failed :thumbup:



#6 cosmin0304

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 399 Postari:
  • Gender:Male

Postat 07 April 2011 - 09:12 AM

imi pune urmatorul mesaj: secure connection failed :thumbup:
[/quote]


cred ca e prima data cand accesezi itm online. trebuie sa-l adaugi ca si exceptie de securitate si sa inregistrezi certificatul .
pentru mozilla firefox
[url="http://support.mozilla.com/en-US/kb/Secure%20Connection%20Failed"]http://support.mozilla.com/en-US/kb/Secure...ection%20Failed[/url]
1. On the warning page, click Or you can add an exception....
2. Click Add Exception.... The Add Security Exception dialog will appear.
3. Click Get Certificate.
4. Read the text describing the problems with this site.
5. Click Confirm Security Exception if you want to trust the site.

dar indiferent de browser -internet explorer, google chrome- trebuie adaugata exceptia (pasii sunt similari )






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL