Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Program de legislatie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Program de legislatie

22 replies to this topic

#21 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 31 October 2006 - 08:38 AM

De LEGENET de la reclama stie cineva ceva? Am o oferta de la ei, pretul este acceptabil si mi-au promis ca ma lasa sa-l testez cateva zile, dar as fi vrut o opinie de la un utilizator...

Imi cer scuze, nu am intentionat sa fac reclama, a fost o scapare...
iuliana



#22 aikido

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 224 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:BUH

Postat 31 October 2006 - 11:04 AM

Vezi postareaOcsi, la Oct 30 2006, 06:48 PM, a spus:

Vezi postareaaikido, la Oct 30 2006, 04:27 PM, a spus:

La Sintact- un maaare minus:
forma actualizata a unui act legislativ (cu toate modificaril inserate in text, adica) nu poate fi decat tiparita (nu copiata, trimisa pe email etc). Jenant, avand in vedere ca tot platesc licenta....




Acelasi lucru este si in LexNavigator. Acest aspect a fost ridicat in forumul lor, raspunsul la atasament........... Sincer vorbind, parca le dau dreptate.

Eu nu dau dreptate...daca am licenta de windows sau MS Office, ce, aia nu imi dau voie sa copiez anumite documente? Daca platesc licenta (si ma duce capul) da, trebuie sa fac orice cu acel program (implicit sa il copiez-desi daca nu ai codul sursa...e mai greu). Deci explicatia lor ca isi protejeaza munca (pai atunci de ce mai cumpar cu licenta) este, din nou, jenanta!

A fine is a tax for doing wrong. A tax is a fine for doing well.



#23 aikido

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 224 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:BUH

Postat 31 October 2006 - 11:35 AM

NU am putut edita postul anterior...
Multumesc Septimiu pt. sugestia cu printer pdf virtual!
A fine is a tax for doing wrong. A tax is a fine for doing well.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL