Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ghiduti de Standarde Internationale de Contabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ghiduti de Standarde Internationale de Contabilitate

2 replies to this topic

#1 Andi_cmn

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:Contabilitate

Postat 06 June 2005 - 08:51 AM

Are cineva cele 33 de Ghiduri pt intelegerea fiecarui Standard International de Contabilitate?



#2 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 June 2005 - 01:08 PM

La CECCAR exista o carte numita chiar asa:"Ghid pentru intelegerea....".
Incearca acolo.
Adresa exacta nu o stiu dar stiu ca un sediu este vis-a vis de camera de Comert- Oficiul Reg. Comertului, pe str.Octavian Goga, iar un altul este prin Floreasca.

Madalina



#3 Liviu Canja

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 06 December 2006 - 08:45 AM

Adresa este:
B-dul Mircea Voda, nr. 35, bl.M27, sc. 1, etj.1, sector 3, Bucuresti
Telefoane:
327 63 80; 327 63 81; 327 63 82






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL