Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Inactivitate/Inghetare ONG - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Inactivitate/Inghetare ONG

1 reply to this topic

#1 Studio2

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 07 April 2013 - 11:11 AM

Salutare, am un ONG care este inactiv, nu-l folosesc, nu intra bani, din pacate din cand in cand mai ies bani din el :).
Exista o cale prin care pot sa-l inghet cumva? Sa-l declar inactiv si sa nu aibe cheltuieli de "intretinere" (gen bilant anual, etc.) ?
Multumesc anticipat.



#2 GEORGE NEAGU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 271 Postari:
  • Gender:Male

Postat 08 April 2013 - 09:16 AM

Puteti sa primiti persoane noi, ca mebrii cu drept de vot care sa intre si in structura de conducere si care sunt doritori sa duca mai departe activitatile.
Ar mai fi posibilitatea sa-l inchideti dar e destul de complicat.
Acum, pana la sfarsitul lunii aprilie, trebuie sa depuneti bilantul.







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL