Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
retragere capital social ONG - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


retragere capital social ONG

1 reply to this topic

#1 adriana t

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 07 May 2014 - 06:16 PM

Buna ziua!

La un ONG cu 5 membri fondatori, suma pt capitalul social a fost toata depusa de presedinta care a fondat iar acum i-a retras din banca si i-a luat inapoi.
Eu in cazul acesta ce fac, daca nu ii mai am nici in banca nici in casa?

Multumesc



#2 GEORGE NEAGU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 271 Postari:
  • Gender:Male

Postat 09 May 2014 - 11:37 AM

Sa-i puna la loc. In situatia asta va aflati cu sume de recuperat de la debitori diversi (cont 461).







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL