Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Legii privind indemnizatia pt.cresterea copilului - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


Legii privind indemnizatia pt.cresterea copilului

43 replies to this topic

#41 bejinariu mariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:

Postat 17 January 2006 - 12:28 AM

cum afecteaza zilele de cm , zilele de co?
mbm



#42 bejinariu mariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:

Postat 17 January 2006 - 11:20 AM

m-am descalcit nu vedeam padurea din cauza copacilor;
totdeauna e mai simplu sa intrebi pe altul, decat sa rasfoiesti;
de aceia existati voi;
dar,chiar nu stiu cu ce va preocupati de nu sunteti nicicand pe forum!

mbm



#43 robertantal

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 868 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:orice

Postat 17 January 2006 - 11:57 AM

bejinariu mariana a spus:

m-am descalcit nu vedeam padurea din cauza copacilor;
totdeauna e mai simplu sa intrebi pe altul, decat sa rasfoiesti;
de aceia existati voi;
dar,chiar nu stiu cu ce va preocupati de nu sunteti nicicand pe forum!
poate ca se mai si lucreaza....tu ce crezi? :wink:



#44 Razvan Stancu

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 25 January 2006 - 02:30 PM

bejinariu mariana a spus:

Razvan Stancu a spus:

Acelasi lucru vreau sa-l aflu si eu. S-au depus declaratiile catre bugetul statului pe tot anul trecut, dar salariile si implicit darile catre buget nu s-au platit, nici cele ale salariatului si nici ale angajatorului. In aceste conditii, se numeste ca am realizat venituri supuse impozitarii si am stagiu de cotizare, deci pot primi indemnizatia? Sau nu?
sunteti deja beneficiar al idemnizariei???
ce inseamna ca nu s-au platit salariile???

Nu sunt inca beneficiarul indemnizatiei. Salariile nu s-au platit si nici darile catre stat; s-au depus numai declaratiile, dar nu s-au facut platile efectiv.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL