Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ce pot face cu un curs de contabilitate de 4 luni? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ce pot face cu un curs de contabilitate de 4 luni?

5 replies to this topic

#1 nicami04

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 51 Postari:

Postat 07 August 2005 - 11:17 PM

am terminat un curs de contabilitate care a durat vreo 4 luni.ce pot face acum?ma pot angaja ca si contabil?pot tine contabilitatea unei firme mici care de abia si-a inceput activitatea?
multumesc!



#2 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 08 August 2005 - 11:54 AM

poti lucra ca si contabil dar ar fi bine sa lucrezi cu cineva cu experienta(pana capeti experienta si curaj) pentru ca sunt multe situatii care ,,nu le vezi din prima".
SUCCES!




#3 nicami04

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 51 Postari:

Postat 09 August 2005 - 04:17 PM

mersi mult pt raspuns. momentan lucrez la o firma(am implinit saptamana trecuta o luna)-contabilitate primara, dar am un prieten care tocmai si-a deschis o firma si as vrea sa stiu daca il pot ajuta cu ceva.



#4 roxanya

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 October 2005 - 02:59 PM

Nicami, daca esti draguta poti s aimi spui si mie unde ai facut cursul de conta de 4 luni? :oops:



#5 nicami04

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 51 Postari:

Postat 11 October 2005 - 03:02 PM

total school - bucuresti



#6 adrianabb

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 114 Postari:

Postat 13 October 2005 - 10:06 AM

Este ok ,cursul de conta la TOTAL SCHOOL.V-as sfatui sa-l face-ti cu profa de conta BALABAN,aveti ce invata.Eu am facut cu dansa si am inteles cum sta treaba in conta.multa bafta.Apropo :acum tin conta si nu imi este frica,dar ma verifica o contabila cu experienta.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL