Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contabilitate 350-450: - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


contabilitate 350-450:

5 replies to this topic

#1 mihaela nicolau

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 53 Postari:
  • Location:bacau

Postat 05 October 2005 - 12:48 PM

350-450
Le veti gasi rezolvate in cartea domnului Feleaga din bibiografia de la pagina 24 punctul31."Recunoastere, evaluare........................
450-nu am terminat de identificat unde se opresc in cartea domnului Feleaga punctul 34"Reglementare si practici de consolidare.............

De asemeni la drept va pot da articolul din lege de care aveti nevoie sa-l cunoasteti pt studiile de caz.



#2 Andra M

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 125 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 October 2005 - 11:00 PM

Nu ni le pui si noua pe site? Ne-ar ajuta. Multumim




#3 mihaela nicolau

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 53 Postari:
  • Location:bacau

Postat 09 October 2005 - 12:46 AM

nu am cum, ar trebui scanate si nu am unde



#4 CamiT

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 122 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 11 October 2005 - 10:35 PM

Mihaela, multumim de trimitere la cartea d-lui Feleaga ...
Ar fii minunat daca ai putea sa ne postezi art.de lege pt Drept.

Multumesc anticipat



#5 mihaela nicolau

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 53 Postari:
  • Location:bacau

Postat 14 October 2005 - 09:09 AM

cand ajung acasa



#6 cezarovidiu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 14 October 2005 - 05:56 PM

Cartea dl. Feleaga poate fi gasita pe noul grup de discutii "vreausastiu" de pe yahoo.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL