Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contabilitate de gestiune - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


contabilitate de gestiune

1 reply to this topic

#1

  • Guests

Postat 13 October 2004 - 02:50 PM

lucrez la o firma de constructii. as vrea sa stiu si eu cum inregistrez cheltuielile din conta financiara in conta de gestiune. stiu ca trebuie sa inregistrez pe fiecare lucrare, dar nu stiu cum sa le repartizez?



#2 gabriella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 164 Postari:
  • Location:Iasi

Postat 17 October 2004 - 10:35 AM

lucrez la o firma de constructii. as vrea sa stiu si eu cum inregistrez cheltuielile din conta financiara in conta de gestiune. stiu ca trebuie sa inregistrez pe fiecare lucrare, dar nu stiu cum sa le repartizez?
cred ca te referi la indirecte - in special
cu un coeficient de repartizare calculat functie de volumul valoric al cheltuielilor directe incluse in lucrare.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL