Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Va ajuta? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Va ajuta?

52 replies to this topic

Poll: Va ajuta internetul? (207 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 29 October 2005 - 09:10 PM

Va ajuta internetul in activitatea profesionala?



#2 Guest__*

  • Guests

Postat 29 October 2005 - 09:44 PM

Eu eram, cu un vot... :D




#3 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 October 2005 - 11:34 AM

internetul este o imensa baza de date! cum sa nu te ajute? acest forum nu te ajuta? si el este pe internet http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif :lol:



#4 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 30 October 2005 - 11:54 AM

eu consider ca internetul iti ofera posibilitatea de a gasi informatiile necesare in cel mai scurt timp si fara batai de cap. din pacate ajungem sa fim dependenti de internet. dar uite ca sunt persoane care nu-l folosesc in viata profesionala (dovada acel vot, ma intreb: atunci de ce intra pe acest forum?). sa vedem daca mai sunt si altii care pot trai si se descurca fara internet.



#5

  • Guests

Postat 30 October 2005 - 11:55 AM

o baza de date colosala,este de mare ajutor



#6 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 30 October 2005 - 12:17 PM

kimba a spus:

eu consider ca internetul iti ofera posibilitatea de a gasi informatiile necesare in cel mai scurt timp si fara batai de cap. din pacate ajungem sa fim dependenti de internet. dar uite ca sunt persoane care nu-l folosesc in viata profesionala (dovada acel vot, ma intreb: atunci de ce intra pe acest forum?). sa vedem daca mai sunt si altii care pot trai si se descurca fara internet.

al meu este acel vot :roll: :lol:

e ca si cum l-ai intreba pe un orb ce culoare are camasa pe care o porti 8)



#7 iulia51

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Location:BAIA MARE

Postat 30 October 2005 - 04:27 PM

Pe mine ma ajuta foate mult :!: De cind am internet mi-am lamurit multe probleme .Chiar si acest forum m -a ajutat mult :o
CU GINDURI BUNE !



#8 valeria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 210 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara
  • Interests:sa fim cat mai buni

Postat 30 October 2005 - 06:45 PM

Internetul a devenit pentru mine ceva absolut necesar.Cu internetul poti afla aproape tot ce te intereseaza in orice domeniu. Cum legile la noi in tara se schimba ca ciorapii trebuie sa fim in permanenta atenti ca nu cumva sa comitem greseli care repede sunt sanctionate de organele de control. :smt070



#9 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 30 October 2005 - 07:02 PM

o baza de date colosala, ajuta in orice domeniu



#10 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 30 October 2005 - 07:47 PM

Septimiu a spus:

al meu este acel vot  :roll:  :lol:

e ca si cum l-ai intreba pe un orb ce culoare are camasa pe care o porti 8)


:shock:



#11 Madalira

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 339 Postari:
  • Location:Galati

Postat 31 October 2005 - 03:46 PM

La primul meu job nu am avut acces la net,la legislatie(monitoare oficiale)!Acum imi dau seama ce-am pierdut si mai ales nu stiu cum am putut sa ma descurc mai ales cu schimbarile legislative.E grozav netul,dar sa nu devii dependent(ca de multe altele).



#12 Ronaldo

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara
  • Interests:Fotbal, filme

Postat 31 October 2005 - 04:26 PM

:shock:
D-zeule, pai normal ca ne ajuta. cum altfel am intrat pe acest forum, prin unde radio ? :D
"The saddest thing in life is wasted talent."
R. de Niro - A BRONX TALE



#13 angeliq

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 85 Postari:
  • Location:Petrosani
  • Interests:contabilitate

Postat 16 February 2006 - 01:07 PM

Inernetul este o mare groapa de gunoi. Toti utilizatorii sunt gunoierii ce scarmana sa-si gaseasca informatia utila.
Naspa cine zicea ca atunci cand cauti un lucru e in utimul loc in care te-ai gandit sa-l gaseti..... :lol:
relatiile cu statul roman sunt intotdeauna "cordiale....."



#14 FAETONUL

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 137 Postari:

Postat 16 February 2006 - 01:21 PM

Normal ca ajuta pe toti cei care vor sa fie la curent cu tot ce se intampla in lume si fara sa-ti dai seama devii dependent.
Si vreau sa multumesc inca o data celor de pe acest forum care ajuta prin promptitudinea lor. :cry: :roll:



#15 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 February 2006 - 02:24 PM

angeliq a spus:

Inernetul este o mare groapa de gunoi. Toti utilizatorii sunt gunoierii ce scarmana sa-si gaseasca informatia utila.
Naspa cine zicea ca atunci cand cauti un lucru e in utimul loc in care te-ai gandit sa-l gaseti..... :lol:
Noroc ca exista "functia" search si cuvintele dupa care faci cautarea. Iar obiectul cautat piuie de prin diverse locuri ( multiplicat, ca deh asa-i pe internet :lol: ).
Foloseste in cele mai neasteptate momente ( mai ales daca-l ai pe cablu si acasa :wink: ). Si cand ma gandesc ca acu' 5 ani habar-n-aveam ce e ala!



#16 mica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 16 February 2006 - 03:13 PM

e super !!!!
mai ales pt accesul la acest forum !

Va multumesc ca existati !!!!
mmm



#17 mica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 16 February 2006 - 03:16 PM

kimba a spus:

Va ajuta internetul in activitatea profesionala?


da !!!! mai ales acest forum !
va multumesc ca existati !!!
mmm



#18 ana c

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 405 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj

Postat 16 February 2006 - 03:18 PM

Ca orice lucru, internetul e bun in "matca" lui si rau in afara. Ca focul, ca apa... Cum ar fi fost sa nu se fi descoperit focul...Dar in afara limitelor...transforma totul in cenusa! :lol:



#19 addina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 398 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:literatura, psihologie si.... conta

Postat 16 February 2006 - 03:41 PM

cred ca internetul e un rau mai mult decat necesar. rau pentru ca, in anumite limite, creeaza dependenta; necesar pentru ca e o imensa baze de date cu care poti rezolva o gramada de probleme- de la cele legate de viata profesionala pana la cele personale (eu personal pana si nunta mi-o organizez in proportie de 75% pe baza internetului :)).
bate si ti se va deschide... cere si ti se va da :)



#20 dexter

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 228 Postari:
  • Location:Timis

Postat 19 February 2006 - 04:10 PM

E OK! :wink:






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL