Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Va ajuta? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


Va ajuta?

52 replies to this topic

Poll: Va ajuta internetul? (207 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#41 DR

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 639 Postari:
  • Gender:Female

Postat 16 June 2006 - 06:42 PM

Prima definitie a internetului-,,Sunt în măsură să intru în contact cu orice minte omeneasca vie și să folosesc informații din ea.(EDGAR CAYCE),,



#42 abcde

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 75 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:oltenita

Postat 17 June 2006 - 03:16 PM

Este fff de ajutor.gasesti tot ce-ti trebuie




#43 Doina P

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1143 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 17 June 2006 - 08:02 PM

este super...
Multumesc celor care au deschis "conta " :D



#44 kesaruus

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Location:N-N-E

Postat 10 November 2006 - 03:20 PM

Sigur ca da! Am conexiune permanenta la Internet de aproape 6 ani. :angry:
Teoretic, nu există strategii bune de marketing. Strategiile bune sunt proaste. Și strategiile proaste sunt bune. Totul depinde de cine le folosește.
Al Ries și Jack Trout



#45 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 12 November 2006 - 05:09 PM

Mi-as fi dorit sa fi aparut internetul cand eram copil,............. adica acum vreo 30 si un pic de ani !!!
sigur am fi fost mult mai destepti !!!!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#46 GAMA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Brasov
  • Interests:Dialogul este cea mai buna cale de a ajunge mai repede la solutii pozitive

Postat 12 November 2006 - 06:15 PM

Vezi postareacristina5859, la Nov 12 2006, 07:09 PM, a spus:

Mi-as fi dorit sa fi aparut internetul cand eram copil,............. adica acum vreo 30 si un pic de ani !!!
sigur am fi fost mult mai destepti !!!!
Poate vrei sa spui ca am fi dobandit un nivel mai ridicat de cunoastere,am fi fost si noi in rindul lumii "de dincolo",pentru ca destepti suntem oricum. Si modesti... :angry:

kimba,totusi,nu inteleg ultimele doua intrebari nu se exclud una pe cealalta ?
daca cineva nu foloseste internetul este logic si normal ca acesta nici nu-l ajuta,sau,daca a incercat sa-l utilizeze si a constatat ca nu-l ajuta (numai Dumnezeu stie cum se poate asta),atunci nu-l va mai folosi.
Exista si varianta 3? :thumb_yello:



#47 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 12 November 2006 - 06:43 PM

GAMA draga :angry: , daca citesti si prin pag. 2 de raspunsuri ai sa vezi ca asta am subliniat si noi - cei 3 identificati ca am votat "nu-l folosesc" si un al 4-lea neidentificat. partea proasta a fost ca kimba s-a suparat rau pe noi fiindca am facut putin misto de chestionarul asta, al ei... :thumb_yello: , asa ca... las-o :wink:

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 12 November 2006 - 07:48 PM




#48 GAMA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Brasov
  • Interests:Dialogul este cea mai buna cale de a ajunge mai repede la solutii pozitive

Postat 13 November 2006 - 02:03 AM

[quote name='ALUPEI OTILIA' date='Nov 12 2006, 08:43 PM' post='107105']

:angry: :thumb_yello:



#49 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 November 2006 - 02:46 PM

Chestia cu, suntem destepti e discutabila.... dupa parerea mea !!
Dar modesti, sigur !!!!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#50 steluta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 187 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:dezvoltare profesionala

Postat 18 November 2007 - 09:49 AM

da
steluta



#51 ca-ta

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 17 January 2008 - 09:44 PM

:lostit (13): Aplicatia, programul informatic financiar-contabil in care lucrez, este pe internet, deci va dati seama cat de grav e cand nu merge internetul din nu stiu ce motive tehnice.
Avantajul contabilitatii cu ajutorul unei aplicatii online este urias, nu necesita transfer de date periodice, vad in orice moment ce lucreaza oricare dintre subalternii mei aflati la sute de kilometrii.



#52 Katryna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 22 March 2008 - 02:53 PM

Da, asta nu intra in discutie



#53 Violeta Tihon

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 248 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 24 March 2008 - 08:25 PM

La momentul asta si la varsta mea ma intreb cum m-am descurcat fara el. Nu stiu daca sunt persoane care sa nu fi raspuns cu "da" dar daca au fost cred ca au facut-o ca sa fie in contradictie cu majoritatea. Oricum faptul ca ne-am descurcat inainte vreme si fara el demonstreaza ceea ce tocmai ati spus: suntem buni si mai ales modesti. :wink:

Aceasta postare a fost editata de Violeta Tihon: 24 March 2008 - 08:25 PM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL