Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Sanatate: Stie cineva de program pt 0,75%? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


Sanatate: Stie cineva de program pt 0,75%?

42 replies to this topic

#41 ciobanu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 299 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:slobozia

Postat 22 February 2006 - 04:15 PM

la ialomita se primeste la casa jud.asig.sanatate 2 declaratii cu 2 programe diferite
1.0.75% CCI cu programul angajatori.rar de pe site oficial al Casei Nat. Asig.Sanatate
2. 7% si 6.5% cu programul facut de fiecare casa jud.asig.sanatate
ada



#42 irina_ciurla

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 89 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 February 2006 - 08:08 PM

OK...Astazi am depus la casa de sanatate cele doua declaratii...0.75% si 6.5%+7%, programele "vechi" luate de pe site-urile lor, in week-end, Dumnezeu stie ce versiuni (Atlas 1.3, parca). Faza este ca mi-a zis tipa de la cnas care mi-a copiat dischetele ca nici nu se stie ce vor face cu datele, pt. ca nu au un program in care sa le "bage". Toate datele le copiaza intr-un folder si...poate le-o veni si lor un program sa le descarce. Asa ca, fratilor, nu va mai strofocati atat pentru nu stiu ce versiune, oricum mergeti acolo si va pune stampiluta!

Eu am fost pt sect 5, in intr. Capelei, am facut scandal la poarta ca nu ne mai dadea drumul la ora 2...asa ca s-a schimbat programul : joi pana la 19, vineri pana la 14 (initial nu aveau program vineri). Se zicea pe-acolo ca declaratia pt 0.75% ar primi-o pana pe 10 martie, dar eu nu m-as risca.

Succes si spor la treaba!




#43 jenimarica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:informatii

Postat 22 February 2006 - 09:12 PM

[am nevoie de ajutorul unor informaticieni , cum pot deschide programul de fnuss. 0.75 % cand i-mi da urmatorul mesaj.

RESOURCE FILE VERSION MISMATCH.

VISUAL FOX PRO CANNOT START. COULD NOT LOAD RESOURCES.


am descarcat dupa net si am si fost la ei unde am asteptat 2 ore sa-mi copieze pe un c.d.

va rog astept raspuns pe email. jenimarica71@hotmail.com[/b]






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL